Home / Аналітика світових ринків / Чи допоможуть дані по НФП відкоригуватись парі EURUSD?

Чи допоможуть дані по НФП відкоригуватись парі EURUSD?

Пара EURUSD за останні пару місяців додала більше 600 пунктів, що м’яко кажучи чимало на тлі локдаунів в Європі та проблем в економіці Єврозони. Аналіз за допомогою ліній Фібоначчі (за умови, що 1,2350 – це був максимум поточного висхідного руху) сигналізує про найближчу мінімальну ціль корекційного руху в парі біля 1,2170. Наскільки це реально? Говоримо в сьогоднішньому огляді.

Статистика по ринку праці США

Статистика по ринку праці США традиційно викликає підвищений інтерес серед учасників фінансових ринків тому, що є свого роду індикатором подальших макроекономічних даних (промислове виробництво, ВВП і т.д.).

В першу п’ятницю місяця традиційно публікується блок статистики по ринку праці США. Блок цей включає в себе наступні показники:

Останні тенденції

Останнім часом показник погодинної заробітної плати перестав цікавити учасників фінансових ринків, відповідно на передній план знову вийшов показник НФП.

Відзначимо, що ситуація на ринку праці США після початку другої хвилі пандемії почала стрімко погіршуватись (див рис нижче).

Якщо ще в червні приріст нових робочих місць сягав майже 5 млн нових робочих місць, то станом на листопад число склало лише 245К, тобто майже в 20 (!) разів менше.

Дані від ADP та наші очікування

Дані по зайнятості в США від ADP в середу не тільки вийшли набагато гірші прогнозів, але й увійшли у від’ємну зону (-123К при прогнозі + 88К).

В п’ятницю на нас чекає офіційна статистика по ринку праці США і судячи з існуючих тенденцій та цифр від ADP дані по НФП мають всі шанси виявитись гіршими за прогнози і продемонструвати значення нижче нуля.

Як це не дивно, але слабкі дані цілком можуть допомогти долару розпочати довгоочікувану корекцію. Справа в тому, що долар на валютному ринку часто виконує роль активу-сховища. Відповідно зростання занепокоєння на фінансових ринках після слабких даних може спровокувати зростання попиту на нього.

Виходячи з таких наших очікувань, рекомендація по EURUSD наступна: продавати пару в районі 1,2300-1,2350 зі стопами вище 1,2400 та профітами біля 1,2170.

Check Also

Долар має шанси на зростання: купуємо пару USDCAD

Різке зростання доходності казначейських облігацій США змінює ландшафт фінансових ринків. Для долара, наприклад, це означає …