Home / Аналітика світових ринків / Чи стануть дані по ВВП США останньою краплиною для долара?

Чи стануть дані по ВВП США останньою краплиною для долара?

Поточна ситуація навколо долара
Поточна ситуація навколо долара

Поточна ситуація навколо долара

10 днів тому ми публікували наше бачення по долару. зокрема перелік ключових загроз, що включає в себе зниження ставки ФРС вже в найближчому майбутньому, а також потенційні валютні інтервенції з боку США на ФОРЕКС. 

За час, що минув ситуація в кращий для долара бік не змінилась. Радше навпаки має тенденцію для погіршення. Чого варті хоча б свідчення Мюллера в Конгресі США, що потенційно може призвести до старту ініціації процедури імпічменту проти Трампа. 

Тож, на нашу думку, фундаментальний фон для долара негативний і не вистачає лише приводу для старту його розпродаж. Завтра такий привід може з’явитись.
 

ВВП США за другий квартал і реакція долара 

В п’ятницю будуть опубліковані попередні дані по ВВП США за другий квартал. Прогнози експертів відверто не на користь долара. Якщо в першому кварталі зростання економіки США склало 3,1%, то в другому прогнозується зменшення темпів зростання майже вдвічі до 1,8%. Торгові війни розв’язані Трампом даються взнаки.

На користь того, що ці прогнози дійсно близькі до реальності свідчить і той факт, що буквально вчора МВФ вкотре переглянув свої прогнози по темпам економічного зростання в світі, знизивши їх ще на 0,1%. 

Для долара відверто слабкі дані означають одне – зниження ціни. Вони можуть стати тією останньою краплею, що переповнить чашу терпіння ринків.

Торговий план по роботі з доларом

Оскільки ми налаштовані відверто негативно по відношенню до долара, з урахуванням того, що більшість валютних пар відверто «підставляють», наша рекомендація на сьогодні – продажі долара.

В першу чергу це можна робити проти євро, який наразі перебуває точнісінько на нижній межі свого середньострокового діапазону.

Тож купуємо EURUSD біля 1,1140. Стопи нижче 1,1100, профіти розміщуємо біля 1,1280.

Перспективним виглядають також продажі пари USDJPY та покупки пари GBPUSD. 

USDJPY: продаж від поточних цін з додаванням біля 108,60. Стопи розміщуємо вище 109. Профіти – мінімум 107, але цілком імовірним є досягнення відмітки 105,60.

GBPUSD: покупки від поточних з додаванням біля 1,2440 і стопами нижче 1,2400. Профіти розміщуємо біля 1,2730. 

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …