Home / Аналітика світових ринків / Цього разу купуємо ієну проти долара США

Цього разу купуємо ієну проти долара США

Покупки ієни залишаються однією з наших найулюбленіших торгових ідей.

Аналіз нашої останньої рекомендації купувати ієну

В огляді від 15 січня ми рекомендували купувати японську ієну проти євро, тобто продавати пару EURJPY. Параметри угоди були наступні: продаж від 122,50 цін з додаванням біля 123; стопи розміщуємо вище 123,50; мінімальні профіти біля 120,50, але можна цілком розраховувати на досягнення 119,60.

Станом на сьогоднішній день мінімальна ціль по профіту вже досягнута, а до оптимальної залишились лічені пункти. Тобто ті з наших читачів, хто прислуховується до наших порад, могли додати від 200 пунктів чистого профіту до своїх фінансових результатів.

Незважаючи на те, що ієна непогано укріпилась останнім часом, ми вважаємо, що потенціал її зростання ще повністю не вичерпано, тож є можливості для заробітку. Про це нижче.

Чому покупки ієни залишаються однією з наших найулюбленіших торгових ідей

Кінець минулого тижня і початок поточного пройшли під знаком коронавірусу. І хоча вчора фінансові ринки заспокоїлись, ситуація все ще дуже загрозлива. Більше 100 летальних випадків, під 5000 хворих – і це за офіційними даними. Неофіційні джерела називають цифри в 10 (!) разів більше. Тобто 40-50 тисяч хворих. Якщо ці дані підтвердяться, то нова панічна хвиля неминуча. А в такому випадку неминучим буде зростання попиту на активи-сховища, одним з яких є японська ієна.

Але цього разу ми пропонуємо її купувати не проти євро, а проти долара США. Справа в тому, що сьогодні відбудеться засідання ФРС, на якому скоріш за все параметри монетарної політики залишать без змін. Втім, в 2020 році ринки очікують мінімум на ще одне зниження ставки. А це фактор низхідного тиску на долар США.

Не забуваємо також, що процедура імпічменту Трампу в розпалі: Конгрес вже пройдено, наразі Сенат. А це також фактор негативний для долара.

Торговий план по роботі з USDJPY

Отже ми пропонуємо покупати японську ієну проти долара США, тобто продавати пару USDJPY. Параметри угоди наступні: перший раунд продажів від 109,20 з додаванням біля 109,60. При цьому стопи розміщуємо вище 109,90. Що стосується тейк-профітів, то мінімальні відмітки біля 108,60, але можна цілком розраховувати на досягнення 107,90.

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …