Home / Аналітика світових ринків / Дані по NFP: аналізуємо сценарії динаміки долара

Дані по NFP: аналізуємо сценарії динаміки долара

Поточна ситуацію з доларом США
Поточна ситуацію з доларом США

Поточна ситуацію з доларом США

З точки зору технічного аналізу долар наразі перебуває в середині свого середньострокового діапазону (див динаміку Індексу Долара на рис вище), тобто від поточних цін він може як вирости, так і знизитись, і це буде абсолютно прийнятне з позиції технічного аналізу. Звичайно більш логічним сценарієм є зниження долару, оскільки це відповідає базовій поведінці активу в умовах, коли він коливається в діапазоні (в даному випадку мова йдеться про діапазон 95-98 за Індексом Долара). Крім того рівень 97 наразі є супротивом, відповідно виникнення низхідного тиску є більш імовірним, принаймні доки долар нижче даної відмітки.

Що стосується фундаментального фону, то він також на стороні продавців. Підсумки останнього засідання ФРС показали готовність Центробанку починати знижувати ставку. Крім того Президент США Дональд Трамп не припиняє атак на долар, виступаючи за його девальвацію як додаткову зброю в торгових війнах/

Наразі долар перебуває в певних роздумах, в якому напрямку йому йти. Очевидно, що остаточне вирішення відкладається до публікації статистики по ринку праці США.

Дані по НФП: наші очікування

В п’ятницю на нас очікує блок статистичних даних, що включає в себе наступні показники:

НФП
блок статистичних даних

Минулі дані по НФП виявились виключно слабкими. Нагадаємо, що в нашому попередньому огляді ми передбачили це: «ми очікуємо, що фактичні дані вийдуть значно нижчі за прогнозні. НФП менше 100К, на нашу думку, це цілком реально»

Цього разу ми також очікуємо, що НФП вийдуть нижче за прогнози аналітиків. Мотивація: як і минулого разу дані по зайнятості від ADP досить слабкі. Вчора була опублікована статистика по зайнятості від ADP: показник при прогнозі +140К вийшов на рівні +102К. Це звичайно, не такий провал як минулого разу, але все ж досить красномовно показує, що ринок праці США поступово втрачає позитивний імпульс

Що робити з доларом?

Доки Індекс Долара нижче 97 перевагу варто віддавати продажам долара на валютному ринку. Найнижча ціль низхідного руху – відмітка 96 за Індексом Долара. Наступний цільовий рівень – 95,10. Стопи в такому випадку розміщуємо вище 97,20. Продавати долар можна навіть не очікуючи даних по НФП. Тобто просто зараз.

Якщо ж ми помилились в прогнозах і дані вийдуть кращі за прогнози експертів, а Індекс Долара зможе закріпитись вище 97, в такому випадку позбавляємось коротких позицій і входимо в покупки долара з мінімальними цілями 97,60 за Індексом Долара.

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …