Home / Аналітика світових ринків / Дані по ВВП США: наші очікування та торговий план по роботі з доларом

Дані по ВВП США: наші очікування та торговий план по роботі з доларом

Поточну ситуацію з доларом на валютному ринку можна охарактеризувати як невизначеність та невпевненість
Поточну ситуацію з доларом на валютному ринку можна охарактеризувати як невизначеність та невпевненість

Поточна ситуація з доларом США на валютному ринку

Поточну ситуацію з доларом на валютному ринку можна охарактеризувати як невизначеність та невпевненість. З одного боку розпродаж в п’ятницю натякає на старт повноцінної корекції та можливе формування низхідного тренду. З іншого боку, початок цього тижня показав, що до повноцінного розпродажу ще далеко.

Нагадаємо, в п’ятницю голова ФРС Джером Пауелл заявив, що Центробанк готовий знижувати ставку, якщо будуть реальні підстави. Ринки сприйняли це як сигнал щодо зниження ставки ФРС вже у вересні, тож долар розпродавали.

Але за великим рахунком, Пауелл не сказав нічого нового. Таку позицію ФРС ми вже чули раніше. Крім того жодних прямих вказівок щодо строків зниження ставки та обсягів зниження Пауелл не назвав. Тобто розпродаж в п’ятницю стався на «пустому місці».

Невизначеність щодо торгових війн також не дає можливості учасникам валютного ринку остаточно визначитись щодо долару.


ВВП США: наші очікування та можлива реакція долара

В четвер будуть опубліковані дані по ВВП США за другий квартал. Це переглянуті дані, тобто попередні дані, оприлюднені місяць тому, будуть уточнені. Відповідно очікувати великих сюрпризів від даних варто. Тим не менш, переглянуті дані досить часто відрізняються від попередніх оцінок на декілька десятих відсотка. В поточних умовах, коли ринки вкрай чутливі до економічних даних, навіть двох чи трьох десятих може вистачити, що змінити відношення ринків до долара.

Нагадаємо логіку ринків на прикладі слабких даних. Цифри нижче за прогнозні підтвердять побоювання ринків щодо подальшого гальмування економіки США. В свою чергу це буде сигналом для ФРС, що не варто зволікати зі зниженням ставки. Відповідно імовірність, що ставку в США знизять вже у вересні після слабких даних різко підвищиться. Це в свою чергу стане подвійним ударом для долара: з одного боку слабкі темпи росту ВВП – сигнал для продажів долару через погіршення стану економіки, а з іншого – знову таки сигнал для продажів, але вже через те, що зниження ставки ФРС призведе до падіння доходності вкладень в США, що зробить долар менш привабливим в очах інвесторів.

Що робити з доларом: наші рекомендації

Зважаючи на поточні тенденції в світовій економіці та США зокрема, ми очікуємо перегляду даних в бік погіршення. Відповідно ставимо на зниження долара США.

Що стосується торгового плану, то продавати долар в першу чергу ми радимо проти японської ієни та британського фунта.

Параметри угоди для пари USDJPY наступні. Точка входу в продажі 106,50. Стопи вище 107. Профіти – 105,60. 

Параметри угоди для пари GBPUSD. Покупка від 1,2200. Стопи нижче 1,2150, Профіти – 1,2300.

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …