Home / Аналітика світових ринків / Дані по ВВП США: розповідаємо як заробити

Дані по ВВП США: розповідаємо як заробити

наші рекомендації спрацювали на всі 100%
наші рекомендації спрацювали на всі 100%

Технічна та фундаментальна картина за доларом США

В минулому нашому огляді напередодні оголошення підсумків засідання Комітету по операціях на відкритому ринку (FOMC) ФРС ми наполегливо рекомендували продавати долар, оскільки очікували на чіткі знаки з боку Центробанку щодо зміни вектору монетарної політики в США. Як бачимо (див рис вище) наші рекомендації спрацювали на всі 100% і ті з читачів, хто прислуховується до наших порад, мали б дуже непогано заробити..

За великим рахунком долар досяг мінімальних цілей низхідного руху (Індекс Долара опускався до базової підтримки 96), тож природньо виникає питання, а що буде з доларом далі?. 

З точку зору технічного аналізу локальна корекція після декількох днів розпродажів поспіль виглядає цілком логічною і закономірною. 

Що стосується фундаментального аналізу, то ситуація виглядає досить несприятливою для долара. Базовий негативний фактор – це звичайно наміри ФРС пом’якшити монетарну політику. Наразі імовірність зниження ставки в липні оцінюється ринками в 100%. Крім того останнім часом макроекономічна статистика виходила досить непереконливою. Наприклад, на цьому тижні були опубліковані дані по замовленням на товари тривалого користування в США, які вийшли відверто провальними (-1,3% при прогнозі -0,3%). Це ж саме стосується даних по торговому балансу (- $ 75,5 млрд проти прогнозів – $ 71,8 млрд), продажам нових будинків (626К при прогнозі 684К) та індексу споживчої довіри Conference Board (121.5 при прогнозі 131.0 – мінімальне з вересня 2017 року значення).  

Дані по ВВП США: наші очікування

Сьогоднішній день може дати привід як для активізації покупців, так і для продавців долара. Мова йдеться про публікацію статистики по ВВП США. Втім ми не очікуємо радикальної зміни існуючої картини щодо долару. Справа в тому, що це буде фінальне значення, тобто вже третє читання даних по ВВП США за перший квартал. Як правило, фінальні дані не дуже відрізняються від переглянутих (були опубліковані минулого місяця). Тож на сюрпризи очікувати не варто. Особливо на сюрпризи позитивні, оскільки гальмування економіки США стає все більш очевидним. 

Торговий план по долару на сьогодні і завтра

Отже, фундаментальний фон в цілому не на боці покупок долара, а технічно корекція може завершитись у будь-який момент, ми продовжуємо рекомендувати продажі долара. Робити це можна починаючи від відмітки 96,30 по Індексу Долара. Найбільш цікавою на сьогодні позицією нам вбачаються продажи пари USDJPY, але в неї є один важливий нюанс – зустріч Трампа та голови Китаю може спровокувати різкий рух в активах-сховищах, до яких відноситься японська ієна. Втім за умови контролю за відкритими позиціями, нічого страшного не може відбутись.

Тому пару USDJPY можна продавати від 108,10 з додаванням біля 108,60 і стопами вище 108,90. При цьому профіти розташовуємо біля 107,20.

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …