Home / Аналітика світових ринків / День значних рухів в парі USDCAD: розповідаємо, як заробити

День значних рухів в парі USDCAD: розповідаємо, як заробити

Консолідація, що затягнулась

Вже другий тиждень пара USDCAD ніяк не може визначитись з напрямом цінового руху. При цьому коливання відбуваються в дуже вузькому діапазоні, що в середньому складає приблизно 50 пунктів. Така поведінка пари – явна ознака того, що сильний ціновий рух не за горами. Отже, маємо чудову нагоду для заробітку, Єдине питання – що робити: купувати чи продавати. Про це і про те, чому саме сьогодні має відбутись значний рух ціни в пару в нашому огляді.

Банк Канади як тригер для старту руху ціни

В середу Банк Канади оголосить своє рішення по параметрам монетарної політики в країні. В принципі, кращого приводу для старту цінового руху годі й чекати. Таким чином середа виглядає ідеальним кандидатом для вибуху волатильності в парі та її направленого руху.

Рішення Банку Канади не очевидне. З одного боку не найкраща форма світової економіки та економіки Канади зокрема створюють передумови для зниження ставки Центробанком. А з іншого боку, ситуація не настільки критична, щоб застосовувати «важку» зброю.

Тож ми схиляємось до думки, що параметри монетарної політики залишать без змін. В такому випадку багато чого буде залежати від коментарів з боку Центробанку.

Торговий план по роботі з USDCAD

Оскільки ми оцінуємо імовірність сильних цінових коливань в парі USDCAD сьогодні як високу, маємо потенційно непогану можливість для заробітку. Але при цьому напрям руху ціни не очевидний. Що ж робити?

Маємо з цього привод пропозицію. Найбільш імовірний сценарій поведінки пари сьогодні – сильний направлений рух. Тож пропонуємо не гадати, яким буде його напрям, а прилаштовуватись до нього по ходу. На нашу думку, якщо пара USDCAD піде вище 1,3090, то логічним буде її зростання мінімум до 1,3150. І навпаки, якщо вона знизиться нижче 1,3030, то можна очікувати її зниження до 1,2960. Тому сьогодні виставляємо відкладені ордери типу buy stop по ціні 1,3100 з профітом 1,3150 та sell stop по ціні 1,3020 з профітом 1,2960 і просто чекаємо на розвиток подій.

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …