Home / Аналітика світових ринків / Долар має шанси на зростання: купуємо пару USDCAD

Долар має шанси на зростання: купуємо пару USDCAD

Різке зростання доходності казначейських облігацій США змінює ландшафт фінансових ринків. Для долара, наприклад, це означає підвищення рівня привабливості в тому числі на валютному ринку. Про це та про те, як на цьому заробити, ми і поговоримо в сьогоднішньому огляді.

 Долар та зростання

Доходність казначейських облігацій США останнім демонструє дуже різкі теми зростання (див рис нижче). В підсумку вона вже досягла допандемічного рівня і схоже не планує зупинятись. Для долара це виключно позитивний сигнал, оскільки валюта США стає більш інвестиційно привабливою за рахунок відсоткового диференціалу. А, отже, має всі шанси на старт довгоочікуваної корекції. Тим більше, що вже сьогодні Палата Представників Конгресу США має проголосувати за пакет стимулів від Байдена в сумі $1,9 трлн.

Купуємо долар США, але проти кого?

На нашу думку, перспективним об’єктом для продажів проти долару США є долар канадський. Завдяки сильному зростанню цін на нафту (див рис нижче), він значно укріпився останнім часом. Але зростати вічно нафта не може, та і сам канадський долар виглядає дуже сильно перекупленим.

Торговий план по роботі з USDCAD

Таким чином, ми пропонуємо купувати долар США проти канадського долара, тобто рекомендуємо покупки пари USDCAD. План дій наступний: перший раунд покупок від поточних цін, другий – від 1,2480. Профіти розміщуємо в біля 1,2720, а стопи – нижче 1,2450.

Check Also

Про аномальне зростання фунта та торговий план в парі GBPUSD

На минулому тижні фунт в парі з доларом зміг піднятись до нечуваних висот – відмітки …