Home / Аналітика світових ринків / Епідемія коронавірусу в Єврозоні вщухає: продовжуємо купувати євро

Епідемія коронавірусу в Єврозоні вщухає: продовжуємо купувати євро

Судячи з останніх статистичних даних, епідемія коронавірусу в Єврозоні вщухає. В той же час ситуація в США ще далека від хеппі-енду. Тож пропонуємо цим скористатись та купувати євро.

продовжуємо купувати євро

Епідеміологічна ситуація в Єврозоні покращується

Вже декілька днів поспіль кількість нових випадків коронавірусу в Єврозоні демонструє стійку тенденцію до зниження. Судячи з графіків по Італії та Іспанії, що виявились епіцентрами епідемії в Єврозоні, найгірше позаду. Наприклад, Італія вже більше тижня майже щодня демонструє менший приріст нових випадків захворювання (див рис нижче) та смертельних випадків.

Читайте свіжу аналітику по гривні

Виходячи з цього, деякі європейські уряди вже заявили про готовність поступово знімати обмежувальні міри в найближчому майбутньому. В окремих випадках мова йдеться вже про наступний тиждень (!).

Оскільки саме епідемія коронавірусу та локдауни спричинили економічну кризу та економічні проблеми в Єврозоні, такі новини ми розглядаємо як привід для оптимізму в лавах покупців євро.

Долар продовжує перебувати під тиском

На тлі позитивної інформації з Єврозони, дані по США виглядають далеко не так переконливо. Очевидно, що проблеми Штатів лише в процесі формування. А ось насідки вже більш ніж відчутні: нагадаємо за останні два тижні кількість безробітних в США зросла на 10 млн. 

І це лише початок економічних проблем для США, оскільки далі будуть дані по роздрібним продажам, промисловому виробництву, ВВП тощо.

Тож долар виглядає вразливим, особливо на фоні оптимістичного євро.

Торговий план для пари EURUSD

Отже, ми пропонуємо продовжувати купувати пару EURUSD на цьому тижні. Торговий план в цілому без змін: купуємо від поточних цін з додаванням біля 1,0670. При цьому стопи розміщуємо нижче 1,0620, а профіти біля 1,10.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook та отримуйте свіжі новини по гривні

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …