Home / Аналітика світових ринків / EURJPY: відкривається цікава можливість для заробітку

EURJPY: відкривається цікава можливість для заробітку

EURJPY

Зниження ієни на валютному ринку відкриває можливості для заробітку

Після того, як Трамп загасив полум’я потенційної третьої світової війни, інвестори почали масово фіксувати прибутки в активах-сховищах та пере позиціонуватись в ризикові активи. Наслідком цього стале різке зниження котирувань як золота, так і японської ієни. Незважаючи на оптимістичні ринкові настрої, ми вважаємо поточні ціни японської ієни дуже привабливими для покупок.

Справа в тому, що причин для занепокоєння на старті 2020 року більш ніж достатньо, починаючи від вбивства Сулеймані та атаки Іраном військових баз США, закінчуючи загрозою глобальної рецесії та схлопування цінових бульбашок в ризикових активах (в першу чергу мова йдеться про фондові ринки). Тож активи-сховища перебувають наразі у дуже вигідному фундаментальному становищі.

Але цього разу ми пропонуємо не традиційні продажі пари USDJPY, а рекомендуємо звернути увагу на EURJPY.

Чому EURJPY?

Причин вибору саме EURJPY декілька.

З технічної точки зору зона 121,50-123,00 традиційно була непростою для продовження локальних тенденцій. В той же час USDJPY змогла подолати надважливий рівень супротиву 109,60, що формально відкриває парі дорогу для подальшого зростання.

Що стосується фундаментального аналізу, то в парі з доларом японська ієна виглядає більш вразливою, ніж в парі з євро. Це пов’язане з тим, що облікова ставка ФРС (1,75%) значно вища за ставку ЄЦБ (0%), що стимулює додатковий попит на долари відносно ієни в парі USDJPY (процента ставка Банка Японії -0,1%, що створює передумови для керрі-трейду). Але для EURJPY це нехарактерне, оскільки процентний диференціал між Японією та Єврозоною близький до нуля.

Торговий план по роботі з EURJPY Отже ми пропонуємо покупати японську ієну проти євро, тобто продавати пару EURJPY. Параметри угоди наступні: продаж від поточних цін з додаванням біля 123. При цьому стопи розміщуємо вище 123,50. Що стосується тейк-профітів, то мінімальні відмітки біля 120,50, але можна цілком розраховувати на досягнення 119,60.

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …