Home / Аналітика світових ринків / EURUSD: працюємо в діапазоні

EURUSD: працюємо в діапазоні

Навколо євро останнім часом новини переважно негативні, починаючи від пандемічної статистики і продовження локдаунів, закінчуючи слабкими статистичними даними і політичними проблемами. Втім, єдина європейська валюта всі ці складнощі сприймає максимально спокійно. В підсумку пара EURUSD сформувала діапазон коливань і наразі перебуває у флеті. Цим ми і пропонуємо скористатись при торгівлі.

Про негатив та євро

Ситуація з пандемією в Європі хоч і покращується, але залишається дуже важкою (див рис нижче). В результаті значна кількість європейських країн, включаючи Німеччину (головна економіка Єврозони), вирішили подовжити локдауни до середини лютого. Це робить неминучим зниження ВВП в першому кварталі. Дані від PMI, опубліковані на минулому тижні чітко засвідчили, що ситуація в сфері послуг залишається вкрай тяжкою: індекси нижче 50, тобто ділова активність знижується. Але при цьому євро навіть не спробував розвинути повноцінний низхідний рух обмежившись тестом нижньої межі діапазону 1,2060-1,2310.

Про підсумки засідання ЄЦБ

На минулому тижні ЄЦБ провів своє чергове засідання. Очікувано параметри монетарної політики вирішили залишити без змін (нейтральний сигнал для євро). Що стосується коментарів голови ЄЦБ Крістін Лагард, то вона попередила про можливість рецесії в Єврозоні, але при цьому зауважила, що ЄЦБ не планує у зв’язку з цим розширювати монетарне стимулювання.

 Такі її коментарі можна розглядати в двох площинах. З одного боку відсутність додаткової підтримки з боку Центробанку – це сигнал негативний в першу чергу для економіки Європи. Але з іншого боку це означає, що криву пропозиції грошей перестануть зсувати вправо, а це вже радше позитив для євро.

Торговий план по роботі з EURUSDна цьому тижні

Виходячи з результатів проведеного аналізу пари EURUSD на цьому тижні ми пропонуємо торгувати без явних переваг, тобто пару можна як купувати, так і продавати. Головне в даному аспекті визначитись з точками входу і виходу. Тож пропонується наступний план. Покупки починаємо робити від 1,2090 і до 1,2060 зі стопами нижче 1,2030 та профітами біля 1,2160. Продажі агресивно можна розпочати від 1,2200 зі стопами вище 1,2240 і профітами біля 1,2090. Наступний раунд продажів можна розпочинати в зоні 1,2300-1,2320. Стопи в такому випадку ставимо вище 1,2360, а профіти розміщуємо біля 1,2180.

Check Also

Долар має шанси на зростання: купуємо пару USDCAD

Різке зростання доходності казначейських облігацій США змінює ландшафт фінансових ринків. Для долара, наприклад, це означає …