Home / Аналітика світових ринків / Готуємось до НФП та продаємо EURUSD

Готуємось до НФП та продаємо EURUSD

Дані по ВВП Єврозони за четвертий квартал 2020 року показали від’ємний приріст, тобто економіка Європи зробила впевнений крок до подвійної рецесії. Долар в той же час остаточно сформував класичний розворотний графічний паттерн «обернена голова-плечі». Дані по зайнятості в США від ADP дають підстави очікувати непогані цифри по НФП сьогодні. Тож приводів для подальшого зниження пари EURUSD вистачає. Про це і поговоримо в сьогоднішньому огляді.

Про слабкі економічні дані з Єврозони

Головний статистичний показник, що характеризує стан економіки в країні – ВВП – за підсумками 4-го кварталу 2020 року в Єврозоні після зростання на 12,5% в третьому кварталі знизився на 0,7%. Зважаючи на те, що локдауни в Європі продовжено мінімум до середини лютого очікувати на зростання ВВП в першому кварталі 2021 року не варто. А це означає, що економіка єдиної Європи знову перейде в стан рецесії. Негативу додають і дані по роздрібним продажам в Німеччині (найбільша економіка Єврозони), які за підсумками грудня дуже сильно впали (зниження склало маже 10%).

Про потужний технічний сигнал на користь долара

На цьому тижні сталося те, на що ми очікували вже декілька тижнів: на денному графіку Індексу Долара остаточно сформувався розворотний графічний паттерн «обернена голова-плечі» (див рис нижче). Це дуже потужний технічний сигнал на користь подальшого зростання долара США на валютному ринку.

Оптимізму покупцям додає і той факт, що вже сьогодні будуть опубліковані дані по НФП в США. Після провалу минулого місяця (-140К) ринки очікують на позитивні цифри. І для цього є підстави, оскільки в середу були опубліковані дані від ADP (+174К у порівнянні з -78К в грудні), які засвідчили, що ситуація на ринку труда в січні покращилась, принаймні у порівнянні з груднем.

Торговий план по роботі з EURUSD  

Отже, технічно і фундаментально маємо достатньо підстав для продажів пари EURUSD. Починати продавати можна від 1,2000 з додаванням біля 1,2060. Стопи при цьому розміщуємо вище 1,2100, а середньострокові профіти –біля 1,1600.

Check Also

Долар має шанси на зростання: купуємо пару USDCAD

Різке зростання доходності казначейських облігацій США змінює ландшафт фінансових ринків. Для долара, наприклад, це означає …