Home / Аналітика світових ринків / Хаос в Великобританії: продаємо GBPUSD

Хаос в Великобританії: продаємо GBPUSD

На цьому тижні відбулося цілий ряд подій, що могли радикально змінити розподіл сил на валютному ринку. Могли, але не змінили. При цьому на кордоні Великобританії та ЄС дякуючи Брекзіту утворився справжній хаос, а Борис Джонсон попереджає про продовження локдауна в країні до березня. Все це наводить нас на одну просту думку: треба продавати пару GBPUSD. Про це і поговоримо в сьогоднішньому огляді.

Про ситуацію з доларом на тлі останніх подій

На цьому тижні Центробанк США вирішив залишити параметри монетарної політики без змін, підтвердивши при цьому незмінність курсу на найближче майбутнє. Не те, щоб це було позитивом для долара, але зважаючи на очевидність і прогнозованість такого рішення ФРС, це важко назвати негативним форс-мажором. При цьому дані по ВВП США за четвертий квартал не стали розчаруванням для учасників фінансових ринків, оскільки вийшли у відповідності до очікувань більшості експерті та продемонстрували зростання на 4%. Що не так вже і погано для кварталу, половина якого пройшла в локдауні.

Про хаос в Великобританії

В локдауні тим часом продовжує перебувати Великобританія. І хоча пандемічна ситуація дещо покращилась (див рис нижче), на цьому тижні Борис Джонсон анонсував його можливе продовження до 5 березня. Втім, це не головна проблема Британії просто зараз. Брекзіт навіть за умови наявності торгівельної угоди з ЄС спровокував справній хаос на кордоні Великобританії та ЄС. Експортери зіштовхнулись з новими податками, вимогами до оформлення документів, новими правилами сертифікації тощо. І вони реально стогнуть, оскільки розуміють, що в кращому випадку втратять конкурентні переваги на ринку ЄС, а в гіршому взагалі будуть змушені піти з ринку. Але фунт при цьому намагається укріплюватись (див рис вище)

Торговий план по роботі з GBPUSD

Виходячи з результатів проведеного аналізу, ми рекомендуємо продавати пару GBPUSD. Продавати можна від поточних цін (вище 1,3700). Стопи ставимо вище 1,3780, а профіти рекомендуємо розміщувати біля 1,3560.

Check Also

Долар має шанси на зростання: купуємо пару USDCAD

Різке зростання доходності казначейських облігацій США змінює ландшафт фінансових ринків. Для долара, наприклад, це означає …