Home / Аналітика світових ринків / Італія в локдауні, Німеччина і Франція наступні в черзі: а ви ще не продали євро?

Італія в локдауні, Німеччина і Франція наступні в черзі: а ви ще не продали євро?

Нажаль світова епідемія коронавірусу негативно впливає на світові ринки валют (на ЄВРО) і в таких умовах здійснити прогноз торгових іструментів вкрай складно. Саме по цій причині ми вимушені звернувати увагу нашх клієнів на тимчасове зниження ймовірності здійснення наших прогнозів і на зростання ризиків укладання торгових угод по нашим рекомендаціям.

 а ви ще не продали євро

Аналіз останньої рекомендації по EURUSD

В нашому огляді від 04 березня ми рекомендували «продавати пару EURUSD від поточних цін з додаванням біля 1,1210. Стопи розміщуємо вище 1,1270. Профіти в районі 1,10».

Як показала фактична динаміка пари, знову відпрацювали стопи. Хаос, що вирує на фінансових ринках вкрай негативно позначився на ефективності наших рекомендацій. Але здоровий глузд рано чи пізно повернеться на ринки, тож ми продовжуємо вважати продажі єдиним адекватним варіантом роботи з парою EURUSD.

Аргументація цього в нашому сьогоднішньому огляді.

Італія в нокдауні, Німеччина та Франція на черзі

На цьому тижні уряд Італії прийняв рішення закрити країну на карантин. До цього рішення призвело зростання кількості захворюваних в район 10000, а чисельності смертельних випадків майже до 500. Прем’єр-міністр країни вже назвав поточні часи «темними», натякаючи, що з часів другої світової війни проблем такого масштабу ще не було. Економіка країни без цього була дуже проблемною: варто згадати хоча б про скандали з розширенням бюджетного дефіциту Італії всупереч нормам ЄС. А тепер ситуація взагалі виглядає катастрофічною: виробництво, туризм, сфера обслуговування, транспорт та інші сфери нестимуть збитки на десятки мільярдів євро.

На черзі Франція та Німеччина (в кожній з цих країн вже більше 1000 випадків захворювання і ситуація погіршується).

Тобто всі без виключення ключові економіки Єврозони наражаються на серйозні випробування. За таких умов євро просто приречений.

Що далі? Торговий план по роботі з євро

Поточний тиждень з позицій продажів євро цікавий ще одним дуже важливим моментом – засіданням ЄЦБ. Більшість Центробанків вже зробили кроки з пом’якшення монетарної політики. За великим рахунком ЄЦБ – єдиний хто ще не сказав своє слово. Зважаючи, наскільки проблемним все виглядає, вибору у Центробанку Європи майже немає. Монетарні стимули необхідно буде застосувати. Єдине питання в інструментарії: зниження ставки або збільшення обсягів QE.

У будь якому випадку це стане негативом для євро і спровокує його зниження на валютному ринку.

Отже, незважаючи на відпрацювання стопів минулого разу, ми не бачимо причин переглядати базовий напрям угоди. Весь той фундаментальній негатив, що був характерний для пари EURUSD залишається і лише зростає з часом.

Рекомендації по євро для дрейдерів на ринку Форекс

Тож наша рекомендація по роботі з парою на цьому тижні: продаємо від поточних з додаванням біля 1,1450. Стопи розміщуємо вище 1,1520. Профіти в районі 1,1170.

Для тих з наших читачів, хто пропагує більш консервативний варіант трейдингу, можна запропонувати продажі пари EURGBP (дис. рис нижче).

Продаємо EURGBP від 0,8770. Стопи розміщуємо вище 0,8850. Профіти в районі 0,8640.


Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook та отримуйте свіжі новини по гривні

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …