Home / Аналітика світових ринків / Кепські справи долара: аналізуємо поточні загрози і розповідаємо як заробити

Кепські справи долара: аналізуємо поточні загрози і розповідаємо як заробити

Кепські справи долара: аналізуємо поточні загрози і розповідаємо як заробити
Кепські справи долара: аналізуємо поточні загрози і розповідаємо як заробити

Загроза №1: розворот ФРС

На минулому тижні голова ФРС Джером Пауелл два дні поспіль виступав в Конгресі США в рамках так званої «тестимонії». Виступаючи перед законодавцями США, він наголосив на зростанні невизначеності та готовності ФРС знизити ставку в якості реакції на гальмування економіки. В результаті, якщо подивитись на поточні ймовірності зниження ставки в цьому місяці, то вони складають 100% (!). Єдине питання, яке хвилює ринки зараз – знизять ставку на 0,25% чи одразу на 0,5%. Поки що голоси розподілились 75% на 25% на користь зниження на 0,25%.

Загроза №2: девальвація долара

Останнім часом на валютному ринку все активніше обговорюють можливі валютні інтервенції з боку США з метою девальвації долара. Нагадаємо, що укріплення долара на валютному ринку фактично нівелює ефект торгових війн. Цим дуже незадоволений їх ініціатор – Президент США Дональд Трамп. В результаті він вже неодноразово висказувався про необхідність девальвації долара. При чому з часом його заяви стають все більш агресивними. 

Наша позиція по долару

Як бачимо, тиск на долар підвищується і той факт, що він досі ще перебуває неподалеку від локальних максимумів означає лише одне – є можливість для отримання спекулятивних прибутків. Наша позиція по долару на цьому тижні і на найближче майбутнє (за відсутності значимих фундаментальних форс-мажорів, які радикально змінять картину, що склалася) – шукати можливості для його продажів на валютному ринку.

Наша позиція по долару

На цьому тижні не заплановані надважливі події, що можуть змінити настрої на валютному ринку по відношенню до долару, тож виходимо з того, що ринки радше будуть концентруватись на загрозах для нього. Таким чином, продажі долара є базовою торговою стратегією.

Найбільш перспективними об’єктами продажів долара на валютному ринку є пари USDJPY, EURUSDта GBPUSD.

Маємо наступні торгові рекомендації по кожній з цих валютних пар.

USDJPY: продаж від поточних цін з додаванням біля 108,50. Стопи розміщуємо вище 109. Профіти – мінімум 107, але цілком імовірним є досягнення відмітки 105,60.

EURUSD: покупки біля 1,1210 з додаванням від 1,1140. Стопи нижче 1,1100, профіти мінімум 1,1340.

GBPUSD: покупки від 1,2520 з додаванням біля 1,2450 і стопами нижче 1,2400. Профіти розміщуємо біля 1,2730. 

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …