Home / Аналітика світових ринків / Коронавірус в Італії: наслідки для пари EURUSD

Коронавірус в Італії: наслідки для пари EURUSD

Коронавірус в Італії

Аналіз останньої рекомендації по EURUSD та поточний стан речей

В нашому огляді від 12 лютого ми рекомендували шукати точки для продажу пари EURUSD. Торговий план був наступний: «Якщо пара зможе подолати рівень 1,09, то можна входити по ходу руху, тобто продавати нижче 1,0880 зі стопами вище 1,0920 і профітами біля 1,08».

Як засвідчили події останніх двох тижнів, рекомендація відпрацювала на всі 100% і ті з читачів, хто прислуховується до наших порад заробили близько 80 пунктів.

Читайте також:

Втім, історія на цьому не завершується. Низхідний потенціал ще не вичерпано та і сама пара майже щодня генерує непогані точки для входу. Тож сьогодні ми поговоримо, чому наша рекомендація продавати пару EURUSD не тільки не втратила актуальність, а навіть стала ще більш привабливішою.

Європа продовжує демонструвати економічну слабкість

Єврозона впевнено програє США економічний поєдинок. Ми вже писали про виключно слабкі дані по промисловому виробництву в Єврозоні. Вчора Німеччина лише якимось дивом змогла не опуститись нижче 0 за темпами зростання ВВП в четвертому кварталі. І це дані за період, коли про коронавірус ніхто навіть не чув. Не варто забувати і про загрози Трампа розпочати торгові війни з Європою.

Ще одним фактором, який грає проти євро в парі EURUSD є укріплення долара США. Масова втеча інвесторів в активи-сховища включає в себе активну покупку державних облігацій США, що стимулює зростання попиту на долар і відповідно сприяє зниженню EURUSD.

Коронавірус в Італії

Але проблеми євро не завершуються переліченими вище моментами. На цьому тижні проблемою №1 для євро став спалах епідемії коронавірусу в Італії (вже біля 300 хворих і 7 смертельних випадків). Як наслідок, цілі райони північної Італії (від Мілану до Венеції), що продукують 22% ВВП Італії, перебувають в режимі карантину. Це вкрай негативно впливає як на промислове виробництво, так і на туристичний сектор Італії.

В результаті агентство Moody’s попередило про перегляд рейтингів країн Європи в бік пониження.

Торговий план по роботі з EURUSD

Короткі позиції в парі EURUSD залишаються безальтернативними в поточних умовах: занадто сильним є фундаментальний негатив, а також поточні низхідні тенденції. Продавати можна просто від поточних цін з додаванням біля 1,0960. Стопи розміщуємо вище 1,1020. Профіти мінімум біля 1,0780, але повторний штурм цієї підтримки має всі шанси виявитись успішним тож частину позицій можна залишити на перспективу.

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …