Открыть счет
26 06 16:44

USDCAD: кепські справи канадського долара

27 червня 2018 р., Київ

gbpusd

 

Валютна пара USDCAD останнім часом сформувала висхідний тренд, а поточний фундаментальний фон дає підстави для його продовження. Але про все по порядку.

Почнемо з фундаментального фону, оскільки саме він є основою для будь-якого трендового руху. Зростання пари USDCAD можна пояснити одночасним впливом цілого ряду факторів:

 

  1. Загальне укріплення американського долару на валютному ринку.
  2. Торгова війна між США та Канадою, ефект від якої посилюється підсумками зустрічі в рамках Великої Сімки та вкрай неприємними словами з боку Трампа в бік прем’єр-міністра Канади Трюдо.
  3. Непереконлива макроекономічна статистика по Канаді. Зокрема слабкі інфляційні дані призвели до різкого розчарування ринків щодо перспектив підвищення ставки Банком Канади (ймовірність цієї події знизилась з 65% до 54%), та й дані по роздрібним продажам в  Канаді аж ніяк не можна назвати позитивними для канадського долару.
  4. Підсумки останньої зустрічі ОПЕК (22-23 червня) і рішення про зростання виробництва нафти на 1 млн барелів/день в перспективі буде тиснути на ціни на ринку нафти. Нагадаємо курс канадського долара частково залежить від цін на нафту (Канада є експортером нафти). Їх зниження – негативний сигнал для валюти Канади.

Оскільки до засідання Банка Канади залишається ще досить багато часу (відбудеться лише 11 липня), в найближчому майбутньому ми не бачимо фундаментальних факторів, які б змінили тренд в парі USDCAD з висхідного на низхідний.

В той же час буквально всі технічні індикатори вказують на користь покупок пари USDCAD, починаючи від середніх (швидка і повільна «дивляться» вгору), ADX підтверджує аналіз середніх (лінія DM+ вище за лінію  DM-, а лінія ADX зростає), закінчуючи показниками MACD (вище нуля) та Parabolic SAR.

Очевидними цілями поточного висхідного тренду є: 1,3500 (мінімальна ціль) та 1,3750 (ймовірна ціль). Таким чином, ми рекомендуємо роботу в тренді та купувати пару USDCAD. Що стосується стопів, то в цілому поки пара вище 1,30, говорити про його зникнення передчасно. Втім, з метою оптимізації ризиків, ми рекомендуємо виставляти не дуже великі їх розміри (50-70 пунктів на угоду). Краще користуватись тактикою перезаходів, тобто у випадку локальної корекції тимчасово виходити з довгих позицій, щоб потім перезайти за більш сприятливими цінами.

І наостанок, у середу заплановано виступ голови Банку Канади, є незначна ймовірність агресивної риторики з його боку, тож варто промоніторити даний фундаментальній фактор.

 


 


Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват