Открыть счет
02 07 11:55

Підсумки саміту ЄС: реакція та перспективи євро

02 липня 2018 р., Київ

gbpusd

 

28-29 червня в Брюсселі проходив саміт ЄС. Основне питання порядку денного – проблема мігрантів. Після багатьох годин перемовин було досягнуто компромісне рішення, яке дозволяє частково вирішити міграційну проблему. Формально це можна вважати перемогою, тому у п’ятницю ми спостерігали зростання пари EURUSD, але беззаперечним успіхом даний варіант назвати важко. Тож навряд чи підсумки саміту зможуть радикально змінити баланс сил в парі EURUSD. Що стосується подій поточного тижня, то аж до п’ятниці значимих фундаментальних подій, як і важливої макроекономічної економічної статистики, не передбачається.

А тепер подивимось на технічну картину по парі EURUSD. Перше, що кидається в очі – це низхідний тренд, що почав формуватись ще у середині квітня і поки що залишається актуальним (див. червону лінію тренду на графіку + повільна середня чітко вказує на південь + гістограма MACD нижче нуля). Так що з цієї точки зору продажі пари виглядають пріоритетним напрямком. Осцилятори перебувають у нейтральній зоні, так що не заперечують цьому. В той же час ми бачимо цілий ряд сигналів щодо консолідації ціни на дні: часті перетини ліній DM+ та DM- індикатору ADX, гістограма MACD паралельна осі, швидка середня часто змінює напрям. Все це ознаки флету. Що цілком узгоджується з тим фактом, що літо у розпалі, тобто умови для формування фіксованих діапазонів коливань ціни дуже сприятливі. 

Отже ми не бачимо причин для переходу пари до стадії активної корекції. Тому її зростання, якщо і буде, носитиме дуже обмежений характер, тому переваги варто віддавати продажам, пам’ятаючи при цьому, що поки пара вище 1,1560 подальший розвиток низхідного руху під великим питанням. Що стосується точок продажів, то план приблизно наступний: перша хвиля в районі 1,1700 +/- зі стопами вище 1,1750 і профітами в районі 1,1580. Другу хвилю продажів можна розпочинати в районі 1,1820 (стопи вище 1,1860, профіти в район 1,1740). Ну і нарешті третя хвиля в районі 1,1940 зі стопами вище 1,2020 і профітами в районі 1,1740. Що стосується покупок, то гіпотетично вони можливі на основній лінії захисту биків в районі 1,1560 (стопи в такому випадку нижче 1,1500, а профіти в районі 1,1700).

 


 


Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват