Открыть счет
11 07 10:12

USDCAD: рішення Банка Канади та його можливі наслідки

11 липня 2018 р., Київ

gbpusd

 

В кінці червня ми вже звертались до пари USDCAD. На той момент часу в її динаміці був присутній чітко виражений висхідний тренд і наша рекомендація була «покупки з цілями 1,35 і навіть вище». Поки що по факту максимуми навіть не дотягли до 1,34 і пара за час, що минув встигла відкоригуватись в район 1,31, а технічна картина перетворилась на флетову. 

Незважаючи на те, що фактична динаміка пари поки що відрізняється від наших прогнозних оцінок, ми вважаємо поточний розвиток подій таким, що укладається в рамки дозволеного. Відмітка 1,30 виглядає логічною ціллю корекції, від якої пара з великою ймовірністю відштовхнеться і повернеться до базового висхідного руху. 

Приводом для цього як не дивно може стати засідання Банку Канади. На перший погляд його підсумки мають «зіграти на руку» канадському долару. Мова йдеться про те, що з ймовірністю 85% ставку сьогодні підвищать на 25 базисних пунктів з 1,25% до 1,5%. Формально це досить сильний сигнал на користь канадського долару. Але в нас з цього приводу є цілий ряд застережень: 

1.Факт підвищення ставки за великим рахунком вже інкорпоровано в поточну ціну канадського долару.

2.Торгові війни Трампа, які також стосуються і Канади, негативно впливають на економіку країни, а отже і на канадський долар.

3.Перехід торгових війн до активної фази (у минулу п’ятницю почали діяти тарифи проти Китаю на товари загальною сумою в $34 млрд) очевидно не може пройти повз уваги Банка Канади, тож ймовірними є коментарі щодо занепокоєності Центробанку з приводу наслідків торгових війн для економіки та можливі навіть сумніви щодо подальших перспектив підвищення ставки.

До цих аргументів варто додати ще й ті, що наводились нами у попередньому огляді, адже вони не втратили актуальності.

Підводячи підсумки відмітимо наступне: ми рекомендуємо шукати точки для покупок пари USDCAD. Ідеальний варіант – це покупки від 1,30, якщо пара туди спуститься за підсумками рішення Банка Канади. Цілі покупок без змін - 1,3500 (мінімальна ціль) та 1,3750 (ймовірна ціль). Дана рекомендація залишається актуальною доти, доки денне закриття пари вище 1,30. У випадку взяття цього важливого рівня підтримки результати аналізу підлягатимуть перегляду. При фіксації денного закриття нижче 1,30 від позицій на покупку слід позбавлятись.

 


 


Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват