Открыть счет
04 09 12:49

Канадський долар дає непогані можливості для покупок

4 вересня 2018 р., Київ

gbpusd

 

Канадський долар проти американського на валютному ринку протягом останнього тижня несе серйозні втрати. Втім, вони не є критичними, а на нашу думку, так і взагалі представляють собою непогану можливість для продажів пари дорожче. Спробуємо обґрунтувати таку нашу позицію.

Почнемо з того, що останніми днями на канадський долар тиснуть перемовини між США і Канадою щодо НАФТА. І якщо колеги з Мексики вже залагодили всі ключові моменти, Канада все ще в процесі, а вербальні інтервенції Трампа з погрозами убік Канади, звісно, не додають оптимізму покупцям канадського долару. Втім, це типовий стиль Трампа, тому шанси на угоду (особливо з урахуванням успіху Мексики) досить великі, а це надасть серйозний імпульс для зростання канадського долару.

Ще одним потенційним фактором, що може зіграти на руку покупцям канадського долару є засідання Банку Канади в середу. Так, сюрпризів ніхто не очікує і ставку скоріш за все залишать без змін. Втім, у випадку агресивної риторики з боку Центробанку, канадська валюта має великі шанси на укріплення.

Оптимізму також надає ситуація на ринку нафти (Канада є експортером нафти) – ціни на «чорне» золото зростають, а отже, підтримують канадську валюту.

Що стосується технічної картини, то пара наблизилась до непоганого рівня супротиву, осцилятори навіть на денних графік близькі до перекупленості, ціна вже майже досягла верхньої межі Ліній Боллінджера, а MACD перебуває нижче нуля. Решта показників мають нейтральний характер або дають змішані сигнали. Тобто в цілому технічний аналіз не тільки не заперечує продажі пари USDCAD, а навіть свідчить на їх користь.

Отже, ми вважаємо, що канадський долар дає непогані можливості для покупок. Торговий план наступний: продаж пари USDCAD від поточних (район 1,3150-1,3200) з цілями біля 1,3000 (консервативно) або 1,2800 (оптимістичний сценарій). Якщо пара все ж таки продовжить зростати (що цілком імовірно) додаємось в продажі біля 1,3300 або 1,3350 з цілями, аналогічними до першої точки входу. У випадку денного закриття вище 1,34 від продажів слід позбавлятись.

 

 


 


Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват