Открыть счет
06 09 14:10

Дані по NFP як привід для купівлі долара

6 вересня 2018 р., Київ

gbpusd

 

Після двох невдалих спроб взяти супротив 95,60 Індекс Долара відкоригувався нижче 95. Утім ставити «хрест» на висхідному русі за доларом ми б не поспішали. Навіть не зважаючи на те, що технічна картина зараз скоріше на боці продавців, ніж покупців.

Ринок праці США перебуває у чудовій формі, незважаючи на формально слабкі дані, опубліковані у серпні (при прогнозі +190К показник NFP склав «лише» +157К). В середньому економіка США створює близько 190К нових робочих місць щомісяця (!). На користь позитивних очікувань свідчить і загалом просто чудова форма економіки США. Нагадаємо темпи зростання ВВП США останнім часом перевищують 4%, що для розвиненої країни є дуже високим показником. Не менш важливим є те, що споживачі в США почувають себе найкраще за останні 18 років. Рівень їх впевненості перевищив максимальні з 2000 року відмітки (див рис. нижче).

 

gbpusd

 

Оскільки 2/3 ВВП США так чи інакше пов’язані зі споживчим сектором, очевидно, що немає жодних підстав для «провалів» на ринку праці. 

Цієї п’ятниці на нас очікує блок статистичних даних, що включає в себе наступні показники:

 

 

 

 

Попереднє

Прогноз

15:30

USA

Кількість нових робочих місць, створених поза сільським господарством так звані NFP (серпень) 

157K

190K

15:30

USA

Середня погодинна зарплата (м/м) (серпень)

0.3 %

0.3 %

15:30

USA

Рівень безробіття (серпень)

3.9 %

3.9 %

Як бачимо, прогнози досить оптимістичні, але при цьому цілком реалістичні. Що стосується слабких даних за минулий період, то негативне відхилення фактичних даних від прогнозних за останні два роки лише один раз повторювалось двічі. Решта періодів - після негативного відхилення завжди йшло позитивне. Тобто прогноз +190К буде перевищений і якщо вірити історії, то дані мають бути вищими за +200К.

Прогнозований фундаментальний позитив дає нам підстави рекомендувати купівлю долара. Звичайно ж, якщо дані відверто не розчарують. 

Також клієнтам, які полюбляють торгувати на новинах, рекомендуємо скористатись відкладеними ордерами типу buy stop та sell stop, які виставляються за пару хвилин до виходу новин. У даному випадку вибух волатильності майже неминучий, а тому є непогані шанси для заробітку.

 


 


Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват