Открыть счет
01 10 10:33

Британський фунт знову дає непогані можливості для торгівлі

1 жовтня 2018 р., Київ

gbpusd

 

Купівля фунта як потенційно краща угода жовтня на валютному ринку

Ми вирішили нагадати нашим читачам про одну з потенційно кращих угод на валютному ринку цієї осені. Мається на увазі купівля британського фунта. Після ряду невдач, яких фунт зазнав в парі з доларом минулого тижня, ціни на нього знову вкрай привабливі. Нагадаємо, що потенціал зростання фунта в парі з доларом оцінюється нами в 1000+ пунктів. Цілі середньострокових покупок пари GBPUSD розташовані в районі 1,41-1,43.

Мотивація угоди

Позицію по фунту ми ведемо вже досить давно. Базова ідея, що лягла в її основу – невірна оцінка ринками можливих результатів процесу перемовин між Великобританією та ЄС. Нагадаємо поточний консенсус: Великобританія покине ЄС без угоди. В результаті фунт перебуває під низхідним тиском і котирується в парі з доларом біля 1,30, що майже на 1500 пунктів нижче його ціни, яка спостерігалась ще навесні цього року.

Ми вважаємо, що ринки помиляються і угода буде укладена. З точки зору фунта такий варіант розвитку подій відповідає його ціні вище 1,40. Як це було навесні, коли більшість вірила в успішність перемовин.

Оскільки угода має бути підписана максимум у листопаді, ми вважаємо, що всі ключові події будуть відбуватись саме в жовтні. Тому часу на купівлю залишається все менше. А поточні ціни за великим рахунком - подарунок від ринку, яким варто скористатись.

Поточні невдачі фунта – не привід для паніки

Чому ми не бачимо загрози для фунта після цілого ряду негативних для нього новин? Під останніми ми маємо черговий провал в процесі перемовин на минулому тижні, загострення внутрішньополітичної ситуації в Великобританії тощо. Всі ці події укладаються в логіку того, що відбувається. Перемовини виходять на фінішну пряму, а отже ставки стають максимальними. Кожна сторона намагається здобути найкращі умови угоди. Такого плану новини протягом жовтня будемо чути ще досить часто. Тому оскільки це все частина гри, не варто сприймати ці події за «чисту монету».

Торгова стратегія на  жовтень

Ті, хто ще не купив пару GBPUSD мають чудову нагоду відкрити довгі позиції в парі. Якщо пара буде знижуватись і далі, це не варто сприймати як доказ на користь помилковості угоди. Навпаки треба додавати до вже відкритої позиції та нарощувати її. Перше додавання робити слід не раніше 1,2880, а друге – в районі 1,27. Нагадаємо, що це середньострокова позиція. З досить серйозними цілями, тому варто запастися терпінням. Актуальність позиція втратить лише за однієї умови – офіційне рішення про відсутність угоди і вихід Великобританії із ЄС без неї. У такому випадку ідея визнається невірною, а позиції відповідно мають бути ліквідовані.  

 

 
 

 


 


Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват