Открыть счет
04 10 09:34

Готуємось до NFP: фінальний інструктаж від нашого аналітичного огляду

4 жовтня 2018 р., Київ

gbpusd

 

Минулий прогноз і підсумки вересневого конкурсу NFP50

Місяць тому, прогнозуючи дані по НФП, нами було наголошено на тому, що консенсус-прогноз +190К буде перевищений і дані мають бути вищими за +200К. По факту так воно і вийшло – цифра склала +201К. До речі, наші клієнти, які приймали участь у конкурсі NFP50 виявились не гіршими прогнозистами (див. підсумки вересневого конкурсу).

 

Долар напередодні публікації статистики по ринку праці США

Напередодні публікації даних долар перебуває в просто чудовій формі. Привід підвищеного попиту на нього на валютному ринку очевидний – підвищення ставки ФРС та агресивні коментарі Центробанку щодо подальших дій. Диференціал відсоткових ставок зростає на користь США, що стимулює інтерес до долара. Плюс економіка США перебуває в чудовій формі. Ну і нарешті варто згадати дані від ADP, що були опубліковані в середу: +230К проти прогнозу +184К (показник вийшов більш ніж на 20% кращим за прогнози).

Все це у підсумку створює виключно позитивний фон для долару напередодні публікації даних.

 

Статистичні дані: попередні та прогнозні цифри

Цієї п’ятниці на нас очікує блок статистичних даних, що включає в себе наступні показники:

 

 

 

 

Попереднє

Прогноз

15:30

USA

Кількість нових робочих місць, створених поза сільським господарством так звані NFP (вересень) 

201K

188K

15:30

USA

Середня погодинна зарплата (м/м) (вересень)

0.4 %

0.3 %

15:30

USA

Рівень безробіття (вересень)

3.9 %

3.8 %

 

Наші рекомендації та прогнози

Прогнози досить оптимістичні. Втім, ми вважаємо прогнозні дані по НФП трохи заниженими і знову очікуємо цифру більше +200К. Це цілком відповідає результатам статистичного аналізу даних, за яким з ймовірністю 70% дані вийдуть в діапазоні +137К - +248К.

Оскільки наші прогнози вищі за очікування ринків, з урахуванням загального позитивного фундаментального та технічного фону навколо долару, наша позиція по долару – купівля американської валюти. Втім, не варто забувати про можливі форс-мажори й обов’язково страхувати позиції за допомогою стоп-ордерів.

Тим же клієнтам, які полюбляють торгувати на новинах, рекомендуємо скористатись відкладеними ордерами типу buy stop та sell stop, котрі виставляються за пару хвилин до виходу новин. У даному випадку вибух волатильності майже неминучий, а тому є непогані шанси для заробітку.   

 
 
 
 

 


 


Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват