Открыть счет
09 10 15:42

Важливий день для британського фунта

9 жовтня 2018 р., Київ

gbpusd

 

Блок статистичних даних по Великобританії

Цієї середи на нас чекає досить великий блок макроекономічної статистики по Великобританії. Мова йдеться у першу чергу про дані по ВВП країни за серпень, а також статистика по торговому балансу Великобританії та її промисловому виробництву.

Як бачимо, масив статистичних даних досить значний, тому варто очікувати на вибух волатильності в фунтових парах після 11-30 за київським часом.

 

Наша поточна позиція щодо фунта

Біля місяця тому ми вирішили зайняти довгу позицію по британському фунту і продовжуємо її триматись. Про мотивацію даної позиції ми вже писали у попередніх оглядах, зокрема в огляді від 1 жовтня 2018 року.

Зараз відмітимо лише, що потенціал зростання фунта в парі з доларом оцінюється нами в 1000+ пунктів. Цілі середньострокових покупок пари GBPUSD розташовані в районі 1,41-1,43.

 

Що робити з фунтом цієї середи?

Як ми вже відмічали раніше, в 11-30 варто очікувати на вибух волатильності. Вихід даних вище прогнозів з великою ймовірністю призведе до зростання фунта. Втім, слабкі дані можуть посилити низхідний тиск в фунтових парах.

Наші рекомендації наступні: перед виходом даних виставити ордер типу buy stop в парі GBPUSD пунктів на 25-30 вище поточної на той момент ціни. Таким чином ми будемо готові до позитивного сюрпризу в даних.

Якщо дані вийдуть відносно слабкими і перша реакція фунта буде падіння пари GBPUSD, варто зачекати, поки спаде панічна хвиля і купувати пару GBPUSD.

Тобто, у будь-якому випадку ми рекомендуємо шукати точки для покупок. Аргументація цього наступна: ці дані навряд чи визначать стратегію в динаміці пари, оскільки на сьогоднішній день є лише одна стратегічна для фунта подія – перемовини по Брекзіт. Нагадаємо, що саміт с ЄС заплановано на 17 жовтня, тож решта подій до цього часу матимуть суто тимчасовий характер.

 

 
 

 


 


Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват