Открыть счет
22 11 13:57

Статистичні дані по Канаді як необхідний імпульс для пари USDCAD

22 листопада 2018 р., Київ

 

USDCAD: поточна технічна картина 

Майже весь 2018 рік пара USDCAD провела у відносно широкому діапазоні коливань, не демонструючи при цьому явних ознак трендового руху. Мова йдеться про діапазон 1,28-1,33. З точки зору біржових спекуляцій флет – це чи не найкращі умови для успішного трейдингу з мінімальними ризиками. Торгова стратегія в загальному випадку напрочуд проста: покупати від нижньої межі діапазону (в даному випадку 1,28) та продавати від верхньої (1,33 для пари USDCAD). На користь того факту, що флет залишається домінантним станом пари USDCAD свідчить частий перетин ліній +/-DM індикатору ADX. Нагадаємо, в умовах флету використання сигналів трендових індикаторів є недоречним через значну кількість помилок з їх боку. Отже показники середніх, MACD і трендові сигнали того ж ADX можна ігнорувати. Працювати доречно за осциляторами, а краще від меж діапазону. Нещодавня спроба закріпитись вище верхньої межі середньострокового діапазону в парі USDCAD зазнала невдачі. Таким чином найбільш імовірним варіантом розвитку подій є рух пари в район нижньої межі діапазону – 1,28.

USDCAD: фундаментальний фон 

Американський долар на валютному ринку до останнього часу почував себе просто чудово. Базою для цього були відмінна форма економіки США та постійні підвищення ставки з боку ФРС. Втім, схоже наближаються зміни. Втрата більшості в Палаті Представників може коштувати Трампу можливості подальшої реалізації фіскального пом’якшення, що в свою чергу може спричинити початок гальмування економіки США. Що стосується монетарної політики в США, то на тлі панічних розпродажів на фондовому ринку США все гучніше звучать голоси щодо доцільності припинення підвищення ставки ФРС. В решті решт Центробанк вже піднімав ставку 8 разів за останні 3 роки. Все це в підсумку створює підстави для початку повноцінної корекції в доларових парах, і пара USDCAD в цьому плані не є виключенням, оскільки економіка Канади перебуває в непоганій формі, а Банк Канади вже декілька разів підвищував ставку і схоже поки що не збирається зупинятись.

Статистичні дані по Канаді: наші очікування 

В п’ятницю буде опубліковано блок важливих статистичних даних по Канаді. Мова йдеться про споживчу інфляцію, а також роздрібні продажі. Підвищення інфляції буде сприйматись ринками як сигнал для Банку Канаду активізувати зусилля по подальшому підвищенню ставки. Це є сильним позитивним сигналом для канадського долару. Що стосується роздрібних продажів, то сектор споживання є одним з базових для економіки Канади, тож підвищення показника буде чітким сигналом ринкам та їх учасникам, що економіка країни знаходиться в чудовій формі. Таким чином дані можуть виступити в якості каталізатору низхідного руху в парі USDCAD.

План торгівлі з парою USDCAD

Оскільки ми очікуємо непоганих даних в п’ятницю, а технічний і фундаментальний фон в цілому сприяють низхідному руху пари USDCAD, ми рекомендуємо її продажі від поточних цін з додаванням в районі 1,33 (у випадку, якщо бики зможуть організувати контратаку). Єдиною умовою, за якою верхню межу діапазону може бути взято, на нашу думку, є вкрай невдалі дані. Тож моніторимо статистику і у випадку відсутності відверто негативних форс-мажорів, продаємо пару USDCAD. Мінімальна ціль в районі 1,30. Оптимальна – біля 1,28. Стопи у будь-якому випадку варто розміщати вище 1,3320.

 
 
 

 


 


Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват