Открыть счет
08 01 14:23

Чого очікувати від Банку Канади та що робити з парою USDCAD?

8 січня 2019 р., Київ

gbpusd

 

USDCAD: поточна технічна картина 

Після того як пара USDCAD закріпилась нижче 1,3340, перед нею відкривається пряма дорога до рівня підтримки 1,30, а за умови набрання трендом достатньої сили, то і до 1,2750. Гістограма MACD вже майже перетнула нульову лінію зверху-донизу, що є досить сильним сигналом на продаж. При чому трендовий індикатор ADX досить давно сигналізує на користь низхідного трендового руху. Що стосується середніх, то швидка впевнено вказує на південь, хоча повільна ще вагається. Parabolic SAR перекинувся вже досить давно і перебуває над ціною. Тобто в цілому технічна картина вигладь «продажною».

 

USDCAD: поточний фундаментальний фон 

Закінчення 2018 року охарактеризувалось тиском на канадський долар та економіку Канади в цілому через різке падіння цін на нафту, а також розпродажі на світових фондових ринках. Тим не менш, останнім часом паніка трохи вгамувалась, а ціни на нафту почали відновлюватись, що майже моментально призвело до укріплення канадського долару на валютному ринку, в тому числі проти американського долару. 

Говорячи про пару USDCAD варто також відзначити, що останні коментарі голови ФРС Пауелла щодо монетарної політики в США (ринки сприйняли їх як сигнал, що ставку в США можуть більш  не підвищити), дуже болісно вдарили по долару, тож пара USDCAD перебуватиме під тиском не лише через силу долару канадського, але і через слабкість долару американського (не забуваємо про шат-даун в США та політичні чвари в Штатах). 

 

 

Засідання Банку Канади: наші очікування та торгові рекомендації

Нагадаємо, що Банк Канади один з небагатьох Центробанків розвинених країн, що останнім часом підвищував ставку і при цьому робив це більш менш активно. За прогнозами експертів в 2019 році Банк Канади може підвищити ставку ще 2 рази, що безумовно є дуже сильним сигналом на користь укріплення канадського долару.

Тим не менш в середу навряд чи варто очікувати на чергове підвищення ставки. Макроекономічна статистика останнім часом була досить змішаною, а різке падіння цін на нафту сприяло погіршенню притоку експортних надходжень до країни. Та і в світі в цілому ситуація аж ніяк не сприяє агресивним діям з боку Центробанку. Тож наш прогноз – ставку залишать без змін. Даний варіант розвитку подій вже враховано в ціні.

Оскільки ми не очікуємо особливих сюрпризів від Центробанку і в цілому розраховуємо на збереження статус-кво у питанні монетарної політики, а технічний і фундаментальний фон в цілому сприяють низхідному руху пари USDCAD, ми рекомендуємо її продажі від поточних цін з додаванням в районі 1,34 (у випадку, якщо бики зможуть організувати контратаку).

Що стосується цілей продажів, то мінімальна ціль розташована в районі 1,30. Оптимальна – нижче 1,28. Стопи у будь-якому випадку варто розміщати вище 1,3420.

 


 


Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват