Открыть счет
28 01 13:14

Маємо ідеальні умови для заробітку на ЄВРО

 

 

 

 

 

EURUSD: актуально станом на зараз

З часу нашого останнього огляду в парі з позиції технічного аналізу не змінилось нічого. Діапазон 1,1300-1,1480 залишається актуальним. Відмітимо лише як чудово відпрацювала наша остання рекомендація: «виставити відкладений ордер типу buylimitз метою покупки від нижньої межі діапазону. Параметри ордеру наступні: ціна - 1,1310, тейк-профіт – 1,1410; стоп-лосс – 1,1260». Ті наші читачі, що скористались нагодою заробити 100 пунктів, зробили це не випадково. В сьогоднішньому огляді ми спробуємо продовжити традицію заробітку на наших рекомендаціях. 

Втім, перш ніж переходити до конкретних торгових ідей, необхідно проаналізувати фундаментальну картину в парі EURUSD.

 

Ситуація в доларі

Шат-даун в США тимчасово припинений (до 15 лютого). Формально це позитив для долара, але реально говорити про доцільність його покупок в поточних умовах зарано. Трамп та демократи все ще перебувають на полярних позиціях і не факт, що вдасться їх зблизити без значних втрат.

 

Ще однією причиною для скепсису щодо долара є арешт Роджера Стоуна (соратник Дональда Трампа). Він був заарештований в рамках розслідування, що ведеться проти Трампа. Так що ринки знову занепокоєні можливими наслідками цього розслідування. Нагадаємо, потенційно справа може дійти до імпічменту. 

 

Підсумки засідання ЄЦБ та реакція євро

Минулого тижня ЄЦБ оголосив своє рішення щодо параметрів монетарної політики. Їх залишили без змін, а коментарі голови Центробанку Маріо Драгі в цілому були «голубиними». Втім, ЄЦБ дав ринкам зрозуміти, що підстав для нового раунду програми довгострокового кредитування банків немає (цей крок був би значним пом’якшенням монетарної політики). Так що для євро умовна нічия.

 

Втім, статистичні дані по Єврозоні та окремим її країнам продовжують виходити досить слабкі, тому очікувати на бурхливе зростання євро ми поки що не бачимо підстав.

 

Торгові рекомендації по роботі з парою EURUSD

Оскільки фундаментальний фон дуже змішаний і не видно якогось чіткого фундаментального вектору, ми продовжуємо притримуватись минулої тактики: покупаємо в район нижньої межі діапазону (1,1310), продаємо від верхньої (1,1460). Як варіант для торгівлі всередині дня можна використовувати осцилятори з періодом «година» або «4 години». Відповідно торгувати можна без особливих переваг, купуючи в зонах перепроданості та продавати із зон перекупленості.

 

Що стосується конкретних параметрів роботи, то пропонуємо виставити відкладені ордери типу buylimit з метою покупки від нижньої межі діапазону (параметри ордера залишаємо незмінними відносно минулого разу: ціна - 1,1310, тейк-профіт – 1,1410; стоп-лосс – 1,1260), а також ордер типу sellimit з метою продажів від верхньої межі діапазону (параметри ордера наступні: ціна - 1,1460, тейк-профіт – 1,1320; стоп-лосс – 1, 1510).


 

Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват

 

 

 

Читайте також: 

Дізнайтеся більше, як таке можливо? Проспект по гривні на 2019 рік від ФорексПриват