Открыть счет
29 01 12:06

Чергове голосування в Парламенті Великобританії і чергове випробування для фунта

 

 

 

 

 

Голосування 29 січня в Парламенті Великобританії

З часу наших останніх оглядів по фунту пройшло не так вже багато часу, але британська валюта встигла додати 400-500 пунктів. Нагадаємо, ми рекомендували купляти фунт, тож ті з наших читачів, хто прислуховується до наших порад мали можливість непогано заробити. Втім, навіть 500 пунктів – це далеко не межа, і зростання може продовжитись і надалі. Але є ряд «але». 

Головне з них – чергове голосування в Парламенті Великобританії, що відбудеться сьогодні ввечері. На порядку денному – план «Б» від Терези Мей, а також цілий ряд альтернативних поправок з боку опозиціонерів, що включаються в себе відтермінування строків Брекзіту, а також повторний референдум. Тож буде дуже волатильно, але при цьому дуже непередбачуване. Ми спробуємо викласти основні сценарії розвитку подій, реакцію фунта та план торгових дій на кожен з цих випадків.

 

Відтермінування строків Брекзіту

Відтермінування строків Брекзіту - одне із найбільш актуальних питань на сьогодні. Залишилось 2 місяці до офіційного виходу Великобританії із ЄС, а нічого не готово і, схоже, в поточних умовах вже просто фізично неможливо організувати процес, навіть якщо сторони домоляться. Тому необхідне відтермінування строків. Одне із питань на голосування – цей аспект.

 

Якщо парламентарі проголосують за це, фунт скоріш за все зростатиме, оскільки це буде сильним сигналом проти сценарію «виходу без угоди», а імовірність «м’якого» Брекзіту різко підвищиться. Тож фунт в такому випадку варто буде купувати від поточних на той момент цін. Мінімальна ціль – 1,3250. Втім цілком імовірним є досягнення 1,3450 у найближчому майбутньому.

 

Повторний референдум

Один із законопроектів передбачає проведення повторного референдуму. Тупикова ситуація з Брекзітом, значні потенційні втрати економіки, а головне – відсутність поточної підтримки Брекзіту у більшості населення – основні підстави для уточнення волі народу. Що буде з фунтом в такому випадку – різке зростання. Мінімальні цілі – 1,43. Втім діло може дійти і  до 1,50 за певних обставин.

 

 

Інші варіанти

Насправді на порядку денному буде ще багато чого. Головне це те, що майже всі вони розраховані на недопущення «жорсткого» Брекзіту. А це безумовно позитив для фунта. Тож навіть за умови гарячих дебатів та взаємних звинувачень і падіння фунта на цьому фоні, ми рекомендуємо пересидіти панічну хвилю та купляти фунт згодом.

 


 

Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват

  

Читайте також: 

Голосування в Парламенті Великобританії і вибух волатильності в фунтових парах: як заробити на цьому?

В фунтових парах дуже гаряче: як не обпектися і заробити?

Дізнайтеся більше, як таке можливо? Проспект по гривні на 2019 рік від ФорексПриват