Открыть счет
31 01 11:40

Дані по NFP: чого очікувати та що робити з доларом

 

 

 

 

 

Поточна ситуація на валютному ринку

Наразі долар переживає не кращі часи на валютному ринку. Його буквально переслідують проблеми. Перелічимо лише найбільші: найдовший шат-даун в історії, активізація політичної кризи, що пов’язана з арештом республіканця Роджера Стоуна. Ну а фінальний удар по долару було нанесено вчора з боку ФРС. Підсумки засідання FOMC виявились невтішними для долара: ставку піднімати не стали, натомість було зазначено, що про поступове підвищення ставок варто забути і взагалі ФРС може як піднімати, так і знижувати ставку.

 

Статистичні дані: попередні та прогнозні цифри

Сьогодні на нас очікує блок статистичних даних, що включає в себе наступні показники.

 

 

Наші прогнози по NFP

Перш за все відзначимо, що наш минулий прогноз виявився відверто невдалим – ми недооцінили ефект свят в грудні, що спричинили різке зростання попиту на робочу силу в США. В результаті NFP замість очікуваних експертами +177К по факту склало +320К. 

Втім дане зростання ми вважаємо тимчасовим. Саме по собі перевищення фактичними даними прогнозних у минулому місяці більш ніж на 80% є аномальним (такого ми не бачили вже декілька років). При цьому, коли востаннє було значне перевищення факту над прогнозом (у березні 2018 року факт перевищив прогноз на 57%), в наступному місяці була зафіксована дуже жорстка посадка, коли факт виявився нижче за прогноз майже на 50%.

Тобто, якщо використовувати метод аналогій, цього разу теж можна розраховувати на дуже слабкі дані. Ми очікуємо значень 100К +/-. 

Наша мотивація такого прогнозу не лише в прямій аналогії з минулим, але і з поточною ситуацією в США. Нагадаємо протягом січня 800 000 держслужбовців в США не отримували зарплатню через блокування фінансування урядових установ, що, на нашу думку, має вкрай негативно відобразитись на стані ринку праці. Крім того статистичні дані по США останнім часом демонструють погіршення, що підтверджують і прогнози від МВФ.
 

 

Що робити з доларом?

Таким чином, сьогодні і завтра ми рекомендуємо сконцентруватись на пошуках точок для продажів долара на валютному ринку.

Це можна робити проти японської ієни. Параметри угоди: точка входу – поточні ціни. Стопи вище 110. Профіти 107,60 або нижче.

Також після прориву EURUSD лінії супротиву 1,1460 можна купувати пару з цілями 1,1730 і стопами нижче 1,1440. Точки входу – поточні ціни з додаванням біля 1,1470-1,1480.

Також купівля пари GBPUSD виглядають перспективними, хоча тут багато чого залежить від розвитку ситуації навколо Брекзіту.


 

Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват

  

Більше на цю тему: 

06.12.2018 Завтра NFP: наші очікування та торговий план

01.11.2015  Чого очікувати від даних по NFP та що робити з доларом?

 

 

Також читайте:

14.11.2017  Компанія ФорексПриват дарує кожному новому клієнтові 10$     

23.11.2017  200 трейдерів з Індонезії отримали бездепозитний бонус 10$