Открыть счет
06 03 14:03

EURUSD: Діапазон для торгівлі

 

 Купляйте сьогодні долар США по 24,90 грн/$

 

 

 

EURUSD: поточна технічна картина

Пара EURUSD останнім часом демонструє рекордно низьку волатильність. Низьку навіть для себе (пара традиційно є однією з найбільш спокійних на валютному ринку). Наразі середній денний діапазон коливань складає приблизно 50 пунктів. Результатом чого стало коливання пари в межах 250-пунктового інтервалу вже майже півроку..

Очевидно, що в таких умовах намагатись торгувати на основі сигналів трендових індикаторів – це вірний шлях до втрати депозиту. Нагадаємо, в умовах жорсткого флету оптимальним є використання індикаторів класу осцилятори.

Наразі пара наближається до зони перепроданості індикатору RSI, паралельно досягаючи нижньої межі поточного діапазону.

Тобто з точки зору технічного аналізу оптимальними виглядають покупки пари від поточних цін.

 

EURUSD: поточна фундаментальна картина

Фундаментальний фон в парі є дуже змішаним, оскільки негативні новини супроводжують як євро і економіку Єврозони, так і долар США. Макроекономічна статистика по Єврозоні останнім часом дуже слабка. Але і Штати мають певні проблеми. Але головна поточна вада долару – потенційна зміна вектору монетарної політики ФРС, що може сильно вдарити по долару. Центробанк вже фактично відмовився від подальшого підвищення ставок. А з урахуванням тиску з боку Трампа ймовірно досить скоро мова вже буде йти про зниження ставки.

Таким чином технічна картина досить чітко відображає те, що відбувається на фундаментальному фронті. Мова йдеться про умовну нічию і відсутність драйверів для старту повноцінного направленого руху.  

 

Торгові рекомендації та можлива реакція на підсумки засідання ЄЦБ

В теорії ЄЦБ міг би стати тим фактором, що сприяв би формуванню трендового руху в парі EURUSD. В цьому плані четвер є тим днем, коли поточна рівновага може бути порушена. Якби не одне «але». Центробанк не налаштований на розхитування човна. Підвищувати ставку немає жодних підстав, зважаючи на поточні кепські справи в економіці Єврозони. А щодо зниження, так ставка і без цього дорівнює 0, тобто знижувати особливо і нікуди. Саме тому ми, як і більшість експертів не очікуємо на якісь форс-мажори від засідання ЄЦБ в четвер. Ставку і параметри монетарної політики в Єврозоні з великою ймовірністю залишать без змін. Відповідно не варто очікувати на вибух волатильності та формування направленого руху в парі.

Таким чином, наша рекомендація продовжувати торгувати в діапазоні. А це означає, що можна купляти біля 1,1300 з додаванням від 1,1260 і стопами нижче 1,1220. Профіти при цьому виставляємо біля 1,1400. Що стосується продажів, то вони можливі від 1,1400 з додаванням біля 1,1450 і стопами вище 1,1480.

 

 


 

Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват

  

 

Читайте також: 

 

Маємо ідеальні умови для заробітку на ЄВРОЧого очікувати від ЄЦБ та що робити з євро

EURUSD: долар та євро в змаганнях «хто гірше»Проспект по гривні на 2019 рік від ФорексПриват