Открыть счет
07 03 14:00

EURUSD: Завтра NFP

 

 Купляйте сьогодні долар США по 24,90 грн/$

 

 

 

Поточна ситуація на валютному ринку

Долар останнім часом дуже непогано почуває себе на валютному ринку. Втім, на наш погляд, саме в цьому і міститься джерело небезпеки для нього. Пояснимо думку. Індекс Долару наблизився до максимальних значень протягом останніх років, тобто імовірність фіксації прибутків та старту корекції від поточних цін максимальна.

Крім того фундаментальний фон є не дуже сприятливим: економічні дані по США останнім часом не вражають, ФРС на останньому засіданні не стали підвищувати ставку і взагалі все йде до зміни вектору монетарної політики, Трамп знову накинувся на Центробанк з критикою його монетарної політики, а політичні скандали знову активізувались на фоні свідчень Мюллера і привід імпічменту знову з’явився десь на задньому фоні.

Тобто база для зниження долара достатньо міцна. Питання лише в приводі. Статистика по ринку праці США якнайкраще підходить на цю роль.

 

Статистичні дані: попередні та прогнозні цифри

В п'ятницю на нас очікує блок статистичних даних, що включає в себе наступні показники:

 

Звертаємо увагу, що у зв’язку з паузою з боку ФРС дані по середній погодинній зарплаті будуть відігравати не таке велике значення, як раніше. Отже вся увага буде прикута саме до цифр по NFP.  

 

Наші прогнози по NFP

Наш минулий прогноз виявився дуже далеким від істини. Цифру +304К ми можемо пояснити лише статистичною аномалією. За останні 7 років не було ще жодного разу (!), щоб дані виходили на 80% краще за прогнози два рази поспіль.

Тому не зважаючи на фактичну помилковість нашого минулого прогнозу, ми не вважаємо, що оцінюємо ситуацію невірно.

Наведемо декілька аргументів на користь цього. Фактор шат-дауну не міг не відобразитись на економіці США і на ринку праці. Нагадаємо протягом січня і частки лютого (найдовший шат-даун в історії США) 800 000 держслужбовців в США не отримували зарплатню через блокування фінансування урядових установ. На користь його негативного впливу на економіку свідчать останні дані по роздрібним продажам в США, які вийшли значно гірші за прогнози (-1,8% при прогнозі +0,1%), ВВП США було переглянуто в бік зниження (2,6% при минулому значенні 3,4%), зниженні майже всіх індексів ділової активності тощо.

Ну і останній аргумент на користь слабких даних. Якщо подивитись статистику даних по NFP, можна чітко побачити, що майже завжди після значного перевищення фактичних даних над прогнозними в наступний період відбувалась свого роду корекція. Тобто факт виходив значно гірше прогнозу. Наприклад, у березні 2018 року факт перевищив прогноз на 57%, а в наступному місяці була зафіксована дуже жорстка посадка, коли факт виявився нижче за прогноз майже на 50%.

 

Що робити з доларом?

Виходячи з наших очікувань, хоч ми і забігаємо трохи вперед, сьогодні і завтра ми рекомендуємо сконцентруватись на пошуках точок для продажів долара на валютному ринку.

Це можна робити проти євро, який підійшов до нижньої межі свого середньострокового діапазону або проти фунта, який трохи відкоригувався і дає просто чудові точки для покупок.

Параметри угоди по EURUSD наступні: покупка EURUSD від поточних. Стопи нижче 1,1220. Мінімальні профіти біля 1,1400.

Параметри угоди по GBPUSD наступні: покупка GBPUSD від поточних. Стопи нижче 1,3050. Мінімальні профіти біля 1,3350.

 

 

 

 


 

Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват

  

 

Читайте також: 

 

Маємо ідеальні умови для заробітку на ЄВРО

EURUSD: долар та євро в змаганнях «хто гірше»Проспект по гривні на 2019 рік від ФорексПриват