Открыть счет
13 03 14:12

ідеальний фундаментальний фон для зниження долара

 

 

 

 

 

Індекс Долара вичерпав цілі висхідного руху

Після того, як Індекс Долара на минулому тижні досяг ключового супротиву 97,60 і спробував показати нові локальні максимуми, можна говорити про те, що цілі висхідного руху вичерпано. При чому після того, як спроба штурму завершилась повним провалом, варто очікувати на рух долара в низхідному напрямку.

Якщо подивитись на динаміку долара за останній рік, можна чітко побачити, що він носить діапазонний характер. Індекс Долара рухається від нижньої межі середньострокового діапазону (93,90) до верхньої межі – 97,60 і навпаки. Тобто найближчим часом єдиним логічним варіантом розвитку подій є зниження Індексу Долара мінімум до відмітки 95,20 (проміжна межа діапазону), а в ідеалі – до рівня підтримки 93,90.

 Купляйте сьогодні долар США по 24,90 грн/$

 

Поточний фундаментальний фон навколо долара

Що дуже важливе, на наш погляд, це наявність достатніх фундаментальних підстав як для локального, так і середньострокового зниження долара. 

В першу чергу відзначимо виключно провальні дані по НФП, що були опубліковані минулої п’ятниці. Ми попереджали в огляді напередодні публікації статистики по ринку праці США, що дані будуть дуже слабкими і рекомендували продавати долар. Приємно бачити, як наші рекомендації відпрацьовують в режим реального часу.

Втім, поточні втрати долара – це ще не кінець історії, і падіння має продовжитись.

На минулих вихідних голова ФРС Джером Пауелл в інтерв’ю CBS заявив, що строки паузи в процесі підвищення ставки не мають певних часових лімітів. Цю фразу можна трактувати як знак на користь того, що найближчим часом не варто навіть і думати про підвищення ставки Центробанком США. Зауважимо, що саме дії ФРС останні два роки активно підтримували долар.

Нагадаємо також про внутрішньополітичні проблеми в США та постійні розмови про можливий імпічмент Трампу і отримаємо майже ідеальний фундаментальний фон для зниження долара.

 

Торговий план по роботі з доларом від ФорексПриват

Наша позиція по долару не змінилась з часу останнього огляду напередодні даних по НФП – ми рекомендуємо шукати точки для цього продажів. Робити це можна в парах з євро, фунтом, а в першу чергу – канадським доларом. Оскільки в п’ятницю була також опублікована статистика по ринку праці Канади. Дані вийшли значно кращі за прогнози.

 


 

Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват

  

 

 

Більше на цю тему: 

11.02.2019  Що робити з доларом на цьому тижні? 

31.01.2019  Дані по NFP: чого очікувати та що робити з доларом

04.01.2019 Дані по NFP можуть спровокувати черговий раунд паніки на валютному ринку

 

Також читайте:

30.01.2019  Visa/MastarCard: cкасовані ліміти на поповнення банківською картою     

24.01.2019  Продовжуємо збільшувати об’єми нарахованих бонусів