Открыть счет
14 03 14:22

Чекаємо на рішення Банка Японії та продаємо ієну

 

 

 

 

 

Поточна картина в парі USDJPY

Після того, як в кінці лютого пара USDJPY змогла подолати лінію супротиву 111, технічна картина виглядає виключно на боці покупок пари. За великим рахунком дорога до зростання в зону 114,00-114,50 відкрита. Тож покупки пари виглядають виключно вигідно.

На користь цього говорить і динамка цін на золото, яке за останні декілька днів додало до ціни більше 20 доларів. Ми згадали про золото тому, що це один із найбільш популярних активів-сховищ серед інвесторів. А ієна, нагадаємо, виконує роль активу-сховища на валютному ринку. І досить часто буває так, що золото випереджає події, більш чутливо реагує на ті чи інші події та зміни в фундаментальному фоні.

Апетит до ризиків з боку інвесторів зростає і вони перенаправляють потоки капіталів з активів-сховищ до більш ризикованих позицій на фондовому ринку. Багато в чому заспокоєнню інвесторів сприяють новини з процесу перемовин між США і Китаєм. За оцінками експертів протягом найближчих 2-3 тижнів має бути підписана угода, що фактично покладе край торговим війнам.

 Купляйте сьогодні долар США по 24,90 грн/$

 

Про підсумки засідання Банка Японії

Економічна ситуація в світі та Японії зокрема не налаштовує на оптимістичний лад і агресивні дії з боку Центробанку. Навіть ФРС і ті вже припинили піднімати ставку. Що вже казати про Банк Японії, який можна назвати винахідником і головним фанатом ультра низьких ставок. До того ж Банк Японії історично є прихильником слабкої ієни. Тож його повністю влаштовує поточне зниження ієни.

Таким чином, ми не очікуємо на жодні позитивні для ієни сюрпризи та дії з боку Банку Японії.

 

План роботи з парою USDJPY від ФорексПриват

Виходячи з усього сказаного вище, ми і надалі рекомендуємо продажі японської ієни на валютному ринку. Навіть проти долара, який ми в цілому схильні продавати. Відповідно в парі USDJPY торговий план наступний: покупки біля 111,00-111,10. Профіти при цьому розташовуємо біля 111,90 (для внутрішньо денних угод) або вище 114 (для більш довгострокових позицій). Що стосується стопів то їх розміщуємо нижче 110,60.

 


 

Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват

  

 

 

Більше на цю тему: 

14.02.2019  USDJPY: шукаємо точки для покупок пари

21.01.2019  USDJPY: на цьому тижні ми рекомендуємо продажі японської ієни

14.01.2019 EURJPY: декілька причин для відкриття коротких позицій

 

Також читайте:

30.01.2019  Visa/MastarCard: cкасовані ліміти на поповнення банківською картою     

24.01.2019  Продовжуємо збільшувати об’єми нарахованих бонусів