Открыть счет
28 03 14:19

Дані по ВВП США в фокусі

 

 

 

 

 

 

Індекс Долара: технічна картина

З часу нашого минулого огляду з Індексом Долара не відбулося жодних значимих трансформацій. Зростання протягом останнього тижня ніяк не вплинуло на базову технічну картину. Флет залишається актуальним. Відповідно поточне наближення до верхньої межі середньострокового діапазону це ніщо інше як можливість для продажів за кращими цінами.

Втім, кожного разу, коли ціна будь-якого активу наближається до межі діапазону, необхідно ретельно проаналізувати фундаментальний фон навколо нього, щоб визначити, наскільки реальною є загроза того, що межу буде пройдено.

 Купляйте сьогодні долар США по 24,90 грн/$

 

Поточний фундаментальний фон

За великим рахунком в 2019 році для долару ключовим фактором невизначеності є не стільки економічний чи політичний стан, скільки вектор монетарної політики.

Справа в тому, що з боку ФРС все гучніше лунають заяви щодо можливого зниження ставки в 2019 році. А це безперечно є негативним фактором впливу на долар. Буквально на днях Стівен Мур (один із майбутніх членів ФРС) заявив, що ставку треба знизити на 0,5%, при чому робити це треба негайно. А до цього Президент ФРБ Чикаго Чарльз Еванс зауважив, що ФРС, можливо, піде на пом’якшення монетарної політики, якщо ризики гальмування економіки зростатимуть. Як підсумок, ринки з 90% ймовірністю очікують на зниження ставки ФРС в 2019 році.

Що стосується поточного укріплення долару, то цьому сприяло як публікація звіту розслідування спецпрокурора Мюллера, відповідно до якого Трампа по суті було виправдано, так і останні макроекономічні дані. Зокрема мова йдеться про вчорашні дані по торговому балансу США. Дефіцит виявився значно нижчим за прогнози, а це є позитивом для долару, оскільки дефіцит торгового балансу разом з бюджетним дефіцитом та державним боргом є базовими проблемами економіки США.

 

Дані по ВВП США і торговий план по роботі з доларом

Експерти очікують перегляду даних по ВВП США за четвертий квартал у бік зниження (з 2,6% до 2,4%). Якщо факт буде відповідати прогнозу або дані вийдуть ще гіршими, ймовірність розпродажу долару дуже велика. Нагадаємо, що справа тут буде не лише в гальмуванні економіки, а й в тому, що це стане дуже сильним сигналом для ФРС змінити вектор монетарної політики та знижувати ставку. В свою чергу це стане подвійним ударом по долару.

Таким чином, наша рекомендація у випадку слабких даних розпродавати долар. Перспективними в цьому плані виглядають пари EURUSD (покупки від поточних цін зі стопами нижче 1,1220 і профітами біля 1,1360) та USDCAD (продаж від поточних зі стопами вище 1,3470 і профітами біля 1,3250).

 

 

 


 

Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват

  

 

 

Більше на цю тему: 

19.03.2019  Сценарії для долара від ФРС

13.03.2019  Ідеальний фон для зниження долара

11.03.2019  Що робити з доларом на цьому тижні?

 

Також читайте:

30.01.2019  Visa/MastarCard: cкасовані ліміти на поповнення банківською картою     

24.01.2019  Продовжуємо збільшувати об’єми нарахованих бонусів