Открыть счет
04 04 13:02

Чи допоможуть дані по NFP долару?

 

 

 

 

 

 

Поточна ситуація на валютному ринку

Чергова спроба долара взяти поки що неприступну для себе вершину 97,50 за Індексом Долара вчергове завершилась невдачею. Втім долар все ще досить близько до вершини, тож імовірність повторної спроби існує, але цілком і повністю її реалізація залежить від даних по ринку праці США, що будуть опубліковані в п’ятницю.

Що стосується загального фундаментального фону, то з точки зору макроекономічної статистики, на наш погляд, він досить сприятливий для середньострокового зниження долара. Справа в тому, що економічні дані по США останнім часом виходили відносно слабкі. Наприклад на минулому тижні дані по ВВП США за четвертий квартал були переглянуті у бік зниження до 2% (ще рік тому ВВП США зростав темпами у 4%). А вже на цьому тижні дані по роздрібним продажам в США вийшли гірші за прогнози аналітиків та у від’ємній зоні. Ці приклади не якісь два поодинокі випадки. Схожа ситуація спостерігається і за іншими показниками, тож ми досить скептично відносимось до перспектив долара.

Нагадаємо також про паузу в діях ФРС та можливу зміну вектору монетарної політики у бік зниження ставок.

 Купляйте сьогодні долар США по 24,90 грн/$

 

Статистика по ринку праці США: попередні та прогнозні цифри

В п’ятницю на нас очікує блок статистичних даних, що включає в себе наступні показники:

Звертаємо увагу, що у зв’язку з паузою з боку ФРС дані по середній погодинній зарплаті будуть відігравати не таке велике значення, як раніше. Отже вся увага буде прикута саме до цифр по NFP.

 

Наші прогнози по NFP і долару

У нашому минулому прогнозі ми попереджали, що фактичні дані мають вийти значно слабшими за очікування ринків. Втім навіть для нас цифра в +20К стала сюрпризом. Дані в п’ятницю мають показати, була це випадковість чи дійсно в економіці США починаються серйозні проблеми.

Поточний прогноз +180К в цілому відповідає середньому значенню по НФП за останні 2 роки. Тож статистично це найбільш імовірний сценарій. Втім, зважаючи на дані по зайнятості від ADP, опубліковані вчора (вийшли значно гірші за прогнози: +129К при прогнозному значенні +175К), ми не здивуємось, якщо дані вийдуть дещо гіршими за очікування.

Таким чином, наша рекомендація – продажі долара на валютному ринку.

 

 

 

 


 

Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват

  

 

 

Більше на цю тему: 

28.03.2019  Дані по ВВП США в фокусі

                                                         

19.03.2019  Сценарії для долара від ФРС

13.03.2019  Ідеальний фон для зниження долара

 

Також читайте:

30.01.2019  Visa/MastarCard: cкасовані ліміти на поповнення банківською картою     

24.01.2019  Продовжуємо збільшувати об’єми нарахованих бонусів