Открыть счет
09 04 13:10

Очікуємо на рішення ЄЦБ та шукаємо точки для покупок євро

 

 

 

 

 

 

EURUSD: поточна технічна картина

З минулого нашого огляду по парі EURUSD технічна картина не перетерпіла радикальних змін. Пара продовжує коливання в діапазоні. Поточний його вигляд такий: 1,1190-1,1450 (+/- пару десятків пунктів).

Такий стан справ у парі дуже зручний для трейдингу, оскільки торгувати дуже легко: покупаємо від нижньої межі, а продаємо від верхньої. Для цього, наприклад, можна виставити відкладені ордери типу buy limit та sell limit. Взяття будь-якої з меж діапазону є дуже сильним сигналом щодо формування направленого руху в напрямку пробою. В такому випадку доцільно виставляти відкладені ордери типу buy stop та sell stop.

Що стосується поточного моменту, то пара досягла нижньої межі діапазону, але не змогла закріпитись нижче. Тож маємо класичний сигнал на розворот. Тобто покупки пари є оптимальною торговою стратегією.

Кожного разу, коли ми говоримо про технічну картину, маємо мати на увазі і фундаментальний стан.

 Купляйте сьогодні долар США по 24,90 грн/$

 

EURUSD: поточна фундаментальна картина та підсумки засідання ЄЦБ в середу

В цілому фундаментальний фон в парі продовжує залишатись змішаним. Економіка Єврозони переживає не найкращі часи. Але і у США проблем вистачає. Дуже характерним стало те, що долар не зміг скористатись непоганими даними по НФП та організувати черговий штурм локальних максимумів за Індексом Долара.

Середа для євро буде важливим днем оскільки своє рішення щодо монетарної політики має озвучити ЄЦБ. Ринки не очікують сюрпризів. Ставку скоріш за все міняти не стануть. Втім, інтерес представлятимуть деталі щодо плану довгострокового фінансування банків, що є однією з мір кількісного пом’якшення з боку ЄЦБ.

Ще один момент, який варто враховувати – в середу відбудеться екстрений саміт ЄС з приводу Брекзиту. Якщо раптом в ЄС не надають Великобританії відстрочку, і в дію вступить жорсткий Брекзит, євро ймовірно піде нижче 1,1190. Такий варіант розвитку подій дуже малоймовірний, втім мати його на увазі треба.

 

Торгові рекомендації

Як бачимо, з позиції технічного аналізу пару варто купувати. Фундаментальний фон не дає однозначних протипоказань для цього. Дії ЄЦБ скоріш за все будуть близькими до збереження існуючого статус-кво, тож імовірність приводу до розпродажів євро незначна. Ще нижчою є імовірність, що завтра ЄС не надасть Великобританії відстрочки. Тож ми не бачимо серйозних загроз покупкам.

Поточний прогноз +180К в цілому відповідає середньому значенню по НФП за останні 2 роки. Тож статистично це найбільш імовірний сценарій. Втім, зважаючи на дані по зайнятості від ADP, опубліковані вчора (вийшли значно гірші за прогнози: +129К при прогнозному значенні +175К), ми не здивуємось, якщо дані вийдуть дещо гіршими за очікування.

Щодо параметрів угод, то покупати можна від поточних цін з додаванням біля 1,1200. Стопи розташовуємо нижче 1,1160, а профіти – в зоні 1,1400-1,1450.

 

 

 

 


 

Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват

  

 

 

Більше на цю тему: 

07.03.2019 EURUSD: Завтра NFP

                                                         

06.03.2019 EURUSD: Діапазон для торгівлі

28.01.2019 Маємо ідеальні умови для заробітку на ЄВРО

 

Також читайте:

30.01.2019  Visa/MastarCard: cкасовані ліміти на поповнення банківською картою     

24.01.2019  Продовжуємо збільшувати об’єми нарахованих бонусів