Открыть счет
30 04 13:01

ВВП Єврозони: час для покупок євро прийшов?

 

 

 

 

 

 

EURUSD: поточна картина

Поточна картина для покупців євро вкрай неприглядна. З точки зору технічного аналізу – пара EURUSD змогла закріпитись нижче ключової підтримки 1,1200. Тобто формально для її подальшого зниження немає жодних перепон.

Фундаментальний фон теж не викликає оптимізму у покупців пари. Чого варті хоча б вчорашні дані по Індексу споживчої довіри в Єврозоні, який знову вийшов у від’ємній зоні. Якщо згадати останні новини: ЄЦБ залишив ставки без змін і підтвердив курс на ультрам’яку монетарну політику, виробничі закази в Німеччині (найбільша економіка Єврозони) буквально рухнули на 8,4% (найбільше падіння з часів глобальної фінансової кризи), Трамп майже оголосив ЄС торгову війну, а Італія продовжує своїм популізмом дратувати інвесторів, то стає ясним, що і тут шукати якийсь позитив не варто.

Але кожного разу, коли ситуація стає максимально очевидною, варто приготуватись до чогось несподіваного.

 Купляйте сьогодні долар США по 24,90 грн/$

 

Дані по ВВП Єврозони як привід для старту корекції

Сьогодні будуть опубліковані дані по ВВП Єврозони за перший квартал. На думку аналітиків Societe Generale дані можуть приємно здивувати. Зокрема вони очікують, що ВВП Єврозони виріс на 0.5% за перші три місяці року в порівнянні з попереднім кварталом. Середній прогноз аналітиків, опитаних Bloomberg, передбачає зростання на 0.3%. Як бачимо в Societe Generale налаштовані вкрай позитивно. Причина такої позиції – дуже негативне відношення ринків та експертів до економіки Єврозони останнім часом. На думку аналітиків Societe Generale ринки налаштовані занадто песимістично. Нагадаємо також, що дані по ВВП США за перший квартал вийшли значно кращі за прогнози експертів. Тож цілком імовірно в Societe Generale мають рацію.

 

Торгові рекомендації

Проведений нами фундаментальний та технічний аналіз засвідчили, що оптимальною торговою тактикою є продаж пари EURUSD. Але є одне «але». Якщо дані по ВВП Єврозони дійсно вийдуть кращі за прогнози, пара має великі шанси на зростання.

Виходячи з цього, нами пропонується наступний план. Поки пара EURUSD перебуває нижче 1,1200, шукаємо точки для її продажів з цілями біля 1,1140 і стопами вище 1,1220. Якщо дані по ВВП Єврозони вийдуть значно кращими за прогнози (+0,5% і вище), від коротких позицій позбавляємось і заходимо в покупки. Але в ідеалі робити це за фактом взяття супротиву 1,1200.

Пропонуємо наступний торговій план. Перший раунд покупок починати біля 111,90 з додаванням біля 111,60. Якщо пара підставиться і знизиться до 111,10, там треба додатись подвійним обсягом. При цьому стопи виставляємо нижче 110,70 на всі позиції. Що стосується профітів, то їх можна розташувати біля 114,20.

 

 

 

 

 


 

Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват

  

 

 

Більше на цю тему: 

07.03.2019 EURUSD: Завтра NFP                                                                      

06.03.2019 EURUSD: Діапазон для торгівлі

28.01.2019 Маємо ідеальні умови для заробітку на ЄВРО

 

Також читайте:

30.01.2019  Visa/MastarCard: cкасовані ліміти на поповнення банківською картою     

24.01.2019  Продовжуємо збільшувати об’єми нарахованих бонусів