Открыть счет
01 05 06:52

Підсумки засідання Банку Англії: не варто очікувати на сюрпризи

 

 

 

 

 

 

Що там з Брекзитом?

За великим рахунком останні два-три роки динаміка пари GBPUSD цілком і повністю обумовлена Брекзитом. Відповідно, прогнозуючи динаміку фунта в першу чергу варто аналізувати ситуацію з Брекзитом. Втім, після того як ЄС погодився на відстрочку, Брекзит поставлено на паузу. Зважаючи на те, що строки перенесено аж на 30 жовтня 2019 року, ринки все більше уваги приділятимуть економічним новинам та діям Центробанку.

В цьому плані підведення підсумків засідання Банка Англії в четвер цілком імовірно може спровокувати вибух волатильності в фунтових парах.

Втім фактор Брекзиту у будь-якому випадку не можна списувати з рахунків. Яскравий приклад цього – вчорашні події в фунтових парах. Мова йдеться про інформацію щодо успіху в переговорах між Урядом і лідерами опозиційної лейбористської партії. В результаті чого вже до середини наступного тижня може з'явитися компроміс по Брекзіту.

 Купляйте сьогодні долар США по 24,90 грн/$

 

Підсумки засідання Банку Англії: чи варто очікувати на сюрпризи?

Пауза в Брекзиті означає продовження періоду невизначеності. В таких умовах будь-які дії Центробанку можуть призвести до деструктивних наслідків. Саме тому ми не очікуємо жодних змін в параметрах монетарної політики чи риториці з боку Банку Англії. 

На підтвердження цієї думки наведемо результати нещодавнього дослідження. Журнал Central Banking Publications провів опитування 80 керуючих активами Центробанків (загальна сума коштів під їх управлінням біля €7 трлн). Так ось, вони дали чітко зрозуміти, що готові скоротити долю вкладень в британський фунт. Мова йде про десятки мільярдів фунтів, що можуть опинитись на валютному ринку з позначкою «на продаж». Для фунта це буде дуже важким ударом. Нагадаємо свого часу Соросу знадобилось близько $10 млрд, щоб «опустити» фунт на 20-25% і назавжди увійти в історію фінансових ринків.

 

Що робити з фунтом?

Оскільки ми не очікуємо сюрпризів від Банку Англії, тож не бачимо великої загрози формування направленого руху за його підсумками. В поточних умовах підвищеної невизначеності, торгувати можна без явних уподобань. Вчорашнє різке укріплення фунта поки що базується виключно на чутках, і ми не бачимо підстав для продовження його стрімкого росту..

На наш погляд, в рамках внутрішньоденної торгівлі оптимальною тактикою буде робота по сигналам осциляторів (можна зчитувати показники з тайм-фреймів у 60 хвилин). Класичним осцилятором є RSI. Тож купуємо, коли значення RSI нижче 30 (зона перепроданості), а продаємо, коли RSI вище 70 (зона перекупленості).

З цієї точки зору поточні ціни є чудовою можливістю для продажів подорожче.

 

 

 

 

 


 

Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват

  

 

 

Більше на цю тему: 

07.03.2019 EURUSD: Завтра NFP                                                                      

06.03.2019 EURUSD: Діапазон для торгівлі

28.01.2019 Маємо ідеальні умови для заробітку на ЄВРО

 

Також читайте:

30.01.2019  Visa/MastarCard: cкасовані ліміти на поповнення банківською картою     

24.01.2019  Продовжуємо збільшувати об’єми нарахованих бонусів