Открыть счет
20 05 14:52

Японська ієна: дані по ВВП Японії та торгові війни як привід для покупок

 

 

 

 

 

 

Дані по ВВП Японії як привід для покупок ієни

Сьогодні рано вранці були опубліковані дані по ВВП Японії. Валовий внутрішній продукт країни виріс на 2,1% відносно аналогічного періоду рік тому та на 0,5% відносно попереднього кварталу. Аналітики очікували, що відносно минулого кварталу ВВП зменшиться на 0,1%, а відносно 1 кварталу 2018 року збільшиться на 0,2%. Як бачимо дані вийшли значно кращі за прогнози. Це само по собі привід задуматись над покупками ієни.

Але даний фактор не єдиний привід для покупок японської валюти.

 

 Купляйте сьогодні долар США по 24,90 грн/$

 

Торгові війни та попит на активи-сховища

Торгові війни між США та Китаєм на минулому тижні знову перейшли в активну фазу, а переговорний процес остаточно зайшов у тупик. Державні ЗМІ Китаю повідомили, що країна не бачить підстав для відновлення процесу перемовин, принаймні доти, доки США продовжують розмовляти з позиції сили. Тобто надії інвесторів на зниження рівня ескалації та появу певного компромісу в поточній ситуації виявилися марними. 

В найближчому майбутньому не варто очікувати на якісь прориви в переговорному процесі. Трамп чітко дав зрозуміти, що до його зустрічі з головою Китаю ніяких домовленостей не буде. А зустріч запланована в рамках саміту G-20, що відбудеться в кінці червня. Тобто більше місяця торгові війни будуть в гарячій фазі. Що це означає для ієни? Те, що попит на неї буде підвищеним. Пояснимо, чому. На валютному ринку японська ієна традиційно виступає в якості активу-сховища. А торгові війни – це дуже негативний сигнал для інвесторів по всьому світу (достатньо подивитись на динаміку фондових індексів країни, що розвиваються, чи їх валют).


      Таким чином, маємо ще один дуже серйозний аргумент на користь покупок японської ієни.

 

Що робити з ієною на цьому тижні?

Виходячи з інформації, наведеної вище, ми рекомендуємо шукати точки для покупок японської ієни. Це можна робити проти долара США. В такому випадку план по роботі з парою USDJPY наступний. Перша черга продажів пари від поточних цін з додаванням біля 111,00. Наступна черга продажів біля супротиву 112,00. Доки пара нижче 112 ми на бачимо загроз продажам пари USDJPY. Тож стопи ставимо вище 112,20. Що стосується профітів, то мінімальні цілі розташовані біля 109.    


 

Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват

  

  

Більше на цю тему: 

02.04.2019 Перемога Зеленського: що робити з гривнею?

21.03.2019 Березень, гривня, вибори                                                    

05.02.2019 Вибори і гривня

 

Також читайте:

30.01.2019  Visa/MastarCard: cкасовані ліміти на поповнення банківською картою     

24.01.2019  Продовжуємо збільшувати об’єми нарахованих бонусів