Открыть счет
18 06 16:09

Готуємось до рішення ФРС: аналізуємо сценарії розвитку подій

 

 

 

 

 

 

Технічна та фундаментальна картина за доларом США станом на 18.06.2019

З точки зору технічного аналізу після того, як Індекс Долара тричі невдало намагався закріпитись вище 98,20, а потім був відкинутий нижче 97,60, ініціатива перебуває на боці продавців. Особливо сильно це відчувається, коли Індекс Долара перебуває нижче 97,60. Тож з технічної точки зору більш імовірним є зниження долару в середньостроковій перспективі. Мова йдеться не про формування повноцінного низхідного тренду, а радше про зниження до нижньої межі діапазону.

Фундаментальна картина менш однозначна. З одного боку слабкі дані по ринку праці США, опубліковані на початку червня безумовно є негативним сигналом для долару. З іншого боку дані по роздрібним продажам та промисловому виробництву, що були оприлюднені наприкінці минулого тижня виявились досить непоганими. Саме тому доля долара за великим рахунком в руках ФРС. 

 

 Купляйте сьогодні долар США по 24,90 грн/$

 

Рішення ФРС: можливі сценарії

В середу ввечері Комітет по операціях на відкритому ринку (FOMC) ФРС має оголосити своє рішення щодо параметрів монетарної політики в США. Покупці долара відверто побоюються, що ставку буде знижено. В принципі підстав для цього вистачає, починаючи від економіки, що явно починає гальмувати, закінчуючи інфляцією, що за останніми даними вже не перевищує таргету ФРС. Втім, імовірність, що ставку знизять в середу наразі оцінюється ринками лише в 21%, натомість 79% трейдерів вважають, що ставку залишать без змін. 

Тобто варіант, коли ставку залишать без змін за великим рахунком розглядається ринками як базовий, а отже він вже інкорпорований в ціні. 

Відповідно основна увага буде прикута до коментарів з боку ФРС. Тим більше, що імовірність того, що ставку знизять наступного місяця складає 83% (!). Саме підтвердження цього ринку захочуть почути від ФРС в середу. 
 

Що робити з доларом?

Ми рекомендуємо шукати точки для продажів долара. За великим рахунком ми бачимо лише один варіант подій, що гратиме на руку долару – в ФРС дають зрозуміти, що ставку в липні знижувати не будуть. Решта сценаріїв: ставку в середу залишають без змін, але дають зрозуміти, що в липні схильні її знизити, ставку знижують вже в середу є негативними для долара..

Наш торговий план по роботі з доларом наступний. Продаємо просто зараз (поки Індекс Долара біля 97,60) з додаванням в коротку позицію, якщо Індекс Долар виросте до 98,20. Що стосується стопів, то для закриття позиції зі збитком мають бути як технічні (Індекс Долара впевнено закриває день вище 98,20), так і фундаментальні сигнали (ФРС не знижуємо ставку і дає зрозуміти, що не планує це робити найближчим часом). Профіти залежать від обраної пари для торгівлі, але в середньому можна очікувати на 2-3% зниження ціни долару. 

 


 

Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват

  

  

Більше на цю тему: 

02.04.2019 Перемога Зеленського: що робити з гривнею?

21.03.2019 Березень, гривня, вибори                                                    

05.02.2019 Вибори і гривня

 

Також читайте:

30.01.2019  Visa/MastarCard: cкасовані ліміти на поповнення банківською картою     

24.01.2019  Продовжуємо збільшувати об’єми нарахованих бонусів