Открыть счет
20 06 03:58

Готуємось до рішення Банка Англії та розповідаємо наші ідеї щодо фунта

 

 

 

 

 

 

Яка поточна ситуація з фунтом на валютному ринку?

Фунт продовжує перебувати під сильним низхідним тиском. Результатом цього стало досягнення парою GBPUSD рівня підтримки 1,2500. Якщо подивитись на денний графік пари, то ця відмітка схожа на останню лінію оборони фунтових биків. ЇЇ взяття з великою імовірністю спровокує масове спрацювання стопів нижче 1,25 і активізацію низхідного руху. Відповідно саме 1,25 ми пропонуємо вважати з точку відліку в прийнятті торгових рішень, але про це трохи згодом.

Причиною розпродажів фунта стала внутрішньополітична криза в Великобританії. Хоча якщо прослідкувати весь логічний ланцюжок, то в кінці його вже звично буде Брекзит. Логіка приблизно наступна. Найбільш вірогідним претендентом на пост прем’єр-міністра Великобританії є Борис Джонсон. Під час першого раунду відбору претендентів на крісло Прем’єра він набрав 100 голосів «за», при тому що друге і третє місця набрали 43 та 37 відповідно (це були Джеремі Хант та Майкл Гоув). Тобто більш ніж впевнена перемога. І хоча це ще далеко не остаточні підсумки, цифри досить однозначні. 

Так ось Джонсон максимально чітко окреслив свою позицію щодо виходу Великобританії з ЄС: вихід за будь яку ціну. Це в тому числі включає в себе так званий «жорсткий» Брекзит. Саме цього побоюються ринки і саме тому фунт розпродають. 

Втім, відзначимо, що це очікування ринків, яку готуються до найбільш неприємного сценарію, імовірність якого, на нашу думку, в поточних умовах не дуже велика. В решті решт є ще півроку на перемовини та узгодження. 

 

 

 

 Купляйте сьогодні долар США по 24,90 грн/$

 

Засідання Банка Англії та його можливі підсумки

Торгові війни, невизначеність з Брекзитом, не найкраща форма економіки країни та внутрішньополітична криза – в таких умовах Банк Англії збирається на чергову зустріч щодо визначення параметрів монетарної політики Великобританії. Даний Центробанк є одним з найбільш консервативних. Тож очікувати на несподіванки від нього в таких умовах не дуже розумно.. 

Тим не менш коментарі скоріш за все будуть неоптимістичні, тому четвер може стати тим днем, коли шальки терезів остаточно нахиляться в бік продавців фунта і 1,25 не зможе витримати тиск, відкривши пряму дорогу до 1,20.

 

 

Що робити з фунтом?

Як ми вже відзначали вище, 1,25 – дуже важливий рівень для пари GBPUSD. Тому, не зважаючи на поточні настрої на ринку та можливу загроз з боку Банку Англії, ми вважаємо, що покупки фунта проти долара в фігурі 1,25 – непогана і перспективна угода. Але при цьому варто чітко розуміти, що взяття даної підтримки це майже вирок фунту, тож нижче 1,25 всі покупки закриваємо і одночасно відкриваємо короткі позиції. Але якщо все буде розвиватись за базовим нашим сценарієм і 1,25 витримає, профіти можна розміщувати біля 1,2770-1,2740. Тобто покупки фунта біля 1,25 – це досить ефективна угода з позиції управління капіталом тредейра.

 


 

Огляд підготовлений
аналітичним відділом компанії ФорексПриват

  

  

Більше на цю тему: 

02.04.2019 Перемога Зеленського: що робити з гривнею?

21.03.2019 Березень, гривня, вибори                                                    

05.02.2019 Вибори і гривня

 

Також читайте:

30.01.2019  Visa/MastarCard: cкасовані ліміти на поповнення банківською картою     

24.01.2019  Продовжуємо збільшувати об’єми нарахованих бонусів