Ми зателефонували до клієнтів

Шановні Клієнти та Партнери!

Ми звернули увагу на зростання інтересу в наших клієнтів до рахунків типу Micro. В порівнянні з 2018 роком за 4 місяці 2019 року було відкрито Micro-рахунків як за весь 2018 рік. 

І  ми вирішили зателефонували до декількох клієнтів і з’ясувати чим саме їм подобається  Micro рахунок. 

Матвій Усидько, 58 років, місто Ягодин.

«Мені Micro подобається тим, що там кредитне плече в 1000 може бути, в мене багато грошей нема щоб по-крупному працювати, а на вашому мікро торгую дрібними лотами і мого скромного балансу вистачає щоб вже бути в ринку»

Олександр Лук’янов, 45 років, місто Київ.

«Раніше я торгував на центовому, десь півтора року назад відкрив мікро і працюю на ньому біль-менш успішно, радує те, що 5 знаків після коми, а торгової комісії ніякої нема. Виконання на мікро просто блискавичне, а на центовому іноді в мене були відхилення моїх запитів»

Анатолій Сердюк, 39 років, м. Полтава.

«Я працював на мікро відразу як тільки він появився у вас. Тут переваги очевидні – нема комісії, надіюсь її і не буде, виконання маркет, вхід в ринок дуже швидкий. Практично ордер відкривається відразу, менше за секунду, мабуть. І що саме головне, мінімальний баланс рахунку такий, що мінімальніше вже нікуди. Я не працюю великими оборотами. Тільки дрібними. І так склалось, що ваші умови на Micro ідеально мені підійшли».

Рахунок Micro був запущений 29 серпня 2016 року. Основні характеристики рахунку: мінімальний баланс від 1$, кредитне плече до 1:1000, 5 знаків після коми, ринкове виконання. 

З повагою,
ФорексПриват

Check Also

Завершення технічних робіт в Приватному кабінеті

Раді повідомити про завершення технічних робіт в Приватному кабінеті. Наразі всі фукнції в Приватному кабінеті …