Открыть счет
03 09 04:15

Застосовуємо науковий підхід до вибору індикаторів

Шановні Трейдери!

Компанія ФорексПриват активно співпрацює з науковцями з метою покращення якості аналітичного забезпечення.

Зокрема в рамках такої співпраці між ФорексПриват та науковцями Сумського державного університету було розроблено унікальний підхід до проведення динамічного R/S аналізу та дослідження персистентності цін на фінансових ринках, що дозволяє розшири та удосконалити аналітичний апарат технічного аналізу. Присутність персистентності на ринку означає наявність направленого руху в цінах на фінансових ринках, а її відсутність свідчить на користь флету. Це дає можливості на цілком науковій основі обрати оптимальний набір індикаторів для проведення технічного аналізу. У періоди направленого руху більш адекватним є використання трендових індикаторів, а в моменти флету – індикаторів класу осцилятори.

Методика була опробована і довела свою ефективність на різних фінансових ринках та активах. Зокрема валютному ринку, фондовому ринку, товарному ринку, ринку криптовалют

Адекватність розробленого підходу та отриманих результатів була підтверджена в міжнародних академічних колах. На базі проведених досліджень, в тому числі на технічній базі ФорексПриват, і в співавторстві з провідними вченими-економістами були опубліковані статті в наукових журналах США, Нідерландів, Великобританії.

Більш детальну інформацію про дослідження можна отримати в Приватному кабінеті. Для цього активному клієнту ФорексПриват потрібно надіслати запит у вільній формі своєму менеджеру (розділ Мої повідомлення).

 

 

 

Обговорити новину ви можете також на нашій сторінці в facebook.

 

 
Далі буде ...  

 

З повагою,
ФорексПриват