Открыть счет
15 10 15:29

Відновлення торгових та неторгових сервісів компанії

 

Шановні Клієнти та Партнери!

Раді повідомити про успішне завершення технічних робіт на обладнанні компанії. 

Торгові і неторгові сервіси вже доступні у звичайному робочому режимі. 

Інформація в Приватному кабінеті має відображатися коректно.  

Профілактичні роботи, які проводилися на вихідних виявили серйозну технічну вразливість, на вирішення якої спеціалістам компанії не вистачило перерви між торговими сесіями (вихідних днів). 

Менеджери компанії на поточний момент продовжують в ручному режимі проводити платежі, які були здійснені Вами в період технічних складнощів  - починаючи з 3:01 по 17:30 серверного часу 15 жовтня. Орієнтовний час завершення цих робіт до 22:00 по Києву 15 жовтня. Для зарахування коштів невідкладно, будь ласка, повідомте свого менеджера в Приватному кабінеті про факт платежу/депонування коштів – це суттєво пришвидшить відображення коштів на рахунку в Приватному кабінеті.

Відкладені ордери типу Stop Loss та Buy Stop підлягають виконанню в залежності до ринкових умов, які мали місце в період відсутності зв’язку з торговим сервером (з 3:01 по 17:12 серверного часу 15 жовтня). Зверніться в Приватному кабінеті до свого менеджера, якщо виставлений відкладений ордер до відкритої позиції у Вас не спрацював. Звертаємо Вашу увагу, що будь-які питання щодо торгових операцій будуть вирішуватися в індивідуальному порядку і ми будемо намагатися таке вирішення здійснювати на користь торговій стратегії Клієнта. 

Компанія приносить вибачення за незручності, які мали місце бути по причині технічного форс-мажору.

                                 

 

 

 

 

 

 

З повагою,
ФорексПриват