Home / Аналітика світових ринків / Покупки EURGBP залишаються актуальними і на цьому тижні

Покупки EURGBP залишаються актуальними і на цьому тижні

Покупки пари EURGBP продовжують залишатись актуальними і на цьому тижні. Навіть більше, актуальність їх лише зростає з часом: ціни за тиждень покращились, а приводів для продажів фунта стало ще більше. Про них і поговоримо в сьогоднішньому огляді.

Локдаун у Великобританії продовжено

На тижні, що минув, епідеміологічна ситуація в Великобританія жодним чином не покращилась. Скоріше навпаки, кількість нових випадків перебуває в районі екстремальних значень (див рис нижче), схожі цифри та динаміка за даними по кількості смертельних випадків.

Тому не дивно, що в той час як інші країни Єврозони проголошують наміри поступово виходити з карантину (Німеччина планує відкрити школи з 3 травня), Великобританія, навпаки, продовжила локдаун ще на три тижні. Тобто економіка стоятиме на повній паузі ще майже місяць, що, звичайно, вкрай негативно вплине на основні макроекономічні показники, спровокує різке зростання дефіциту державного бюджету та радикально погіршить сальдо торгового балансу. Все це негативні сигнали для британського фунта.

Що там з перемовинами з ЄС і Брекзитом?

Епідемія епідемією, але у Великобританії залишається невирішеною глобальна економічна проблема останніх років: Брекзит. Нагадаємо, до кінця року ЄС та Великобританія мають укласти торгову угоду. Строки і без локдаунів були практично нереальні, а з епідемією стали взагалі чимось недосяжним.

Тому ЄС на минулому тижні, запропонували Великобританії зсунути дату та продовжити остаточний термін, але британці відмовились. 

Таким чином, ризик хаотичного Брекзиту повернувся. А, отже, повернувся і важливий фактор негативного впливу на британський фунт. Брекзит знову стане ключовим драйвером для стерлінга.

Поки що сторони лише погодили дати тритижневих раундів переговорів. Тож найближчим часом ми почуємо багато новин з фронтів перемовин. Вони точно будуть негативними, принаймні деякий час: перемовини між ЄС і Великобританією завжди проходили максимально напружено і буквально до останньої хвилини.

Торговий план для пари EURGBP

Як бачимо, покупки пари EURGBP залишаються актуальними, особливо в контексті значної кількості статистичних даних, що плануються до оприлюднення цього тижня.

Нагадуємо план по роботі за парою EURGBP на цьому тижні та в найближчому майбутньому. Позиція середньострокова (тобто не на один день), але дуже перспективна з точки зору потенціалу заробітку (мова йдеться про 500+ пунктів).

Купуємо EURGBP від поточних цін. Якщо пара знизиться ще (до відмоток 0,86), розглядаємо це виключно як можливість додати до вже існуючих покупок. Останній раунд додавання робимо біля 0,83. Стопи розміщуємо нижче 0,8250. Профіти – біля 0,94.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook та отримуйте свіжі новини по гривні

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …