Поповнити рахунок ФорексПриват картою Visa

Платіжна система LiqPay – це універсальна платіжна платформа, яка дозволяє швидко, а найголовніше, дешево здійснювати платежі.

Сервіс миттєвих платежів LiqPay дає можливість здійснювати моментальні оплати з використанням банківських карт Visa і MasterCard. Для створення платежів вам знадобиться тільки банківська карта.

Простота оплати, відсутність реєстрації в системі зробили LiqPay одним з найбільш швидкозростаючих платіжних сервісів.

Щоб поповнити торговий рахунок або ФорексПриват-гаманець з допомогою LiqPay:

  1. В Приватному кабінеті в розділі «Поповнити» виберіть рахунок для поповнення, вкажіть суму і натисніть «Перейти до вибору способу оплати».
  2. У списку способів поповнення Вам буде запропоновано вибрати спосіб платежу «Liqpay (Visa, MasterCard)» ,«LiqPay рахунок» ,«LiqPay готівкою».
  3. Виберіть зручний для Вас спосіб платежу та натисніть «Перейти до оплати»:

    Liqpay (Visa, MasterCard) 

    оплата передбачає використання вашої банківської платіжної картки. Вибравши цей пункт, ви зможете здійснити оплату за допомогою пластикової картки Visa або MasterCard;

Liqpay готівкою

якщо у вас немає банківської карти, ви зможете внести кошти через термінали самообслуговування в найближчому відділенні ПриватБанку. Кошти зараховуються на ваш гаманець в ФорексПриват відразу після внесення готівки в термінал самообслуговування.

Дотримуйтесь підказок платіжного сервісу LiqPay і якщо були обрані методи оплати «Liqpay (Visa, MasterCard)» або «Liqpay з телефону» – кошти на торговий рахунок надходять протягом декількох секунд. Перевірте, будь ласка, факт надходження коштів у своєму Приватному кабінеті. Якщо метод оплати був обраний «Liqpay готівкою» – то кошти на рахунок будуть зараховані протягом декількох секунд з моменту внесення коштів у терміналі самообслуговування. Якщо у вас виникли питання – зв’яжіться з нами за допомогою LiveChat.