Home / Аналітика світових ринків / Про аномальну динаміку на фінансових ринках та про ієну

Про аномальну динаміку на фінансових ринках та про ієну

Аналіз нашої останньої рекомендації купувати ієну

В огляді від 29 січня ми рекомендували купувати японську ієну проти долара США, тобто продавати пару USDJPY. Параметри угоди були наступні: продаж від 109,20; стопи розміщуємо вище 109,90; мінімальні профіти біля 108,60.

Станом на сьогоднішній день ціль по профіту вже досягнута. Тобто ті з наших читачів, хто прислуховується до наших порад, могли додати близько 60 пунктів чистого профіту до своїх фінансових результатів.

Вчорашнє різке зростання пари USDJPY вимагає від нас додаткового аналізу ситуації для підтвердження або спростування тактики по роботі з парою USDJPY.

Епідемія коронавірусу продовжує ширитись при одночасному зниженні рівня страху

Початок поточного тижня став періодом відновлення на фінансових ринках. Що виглядає досить дивно і нелогічно. Спочатку ринки падають на новинах про коронавірус та розвитку епідемії, а потім на новинах про те, що епідемія розвивається і стає наймасштабнішою в світі за останні 20 років (число померлих перевищило 400, а хворих 20 000), ринки починають заспокоюватися.

Читайте також:

Це видно по динаміці фондових ринків (Насдак оновив історичні максимуми), зниженні золота, відновленні ризикових активів, падінні Індексу Страху VIX більш ніж на 10% в день (див рис нижче), а також зростанню фондового ринку Китаю, який додає 1-2% за день.

Основна проблема в цьому хаосі не втратити голову і не піддатися загальному безумству. Працювати потрібно не з поточними цінами та їх динамікою, а фактами. А факти такі, що епідемія вже заподіяла величезних збитків і продовжить їх заподіювати. Так, масштаби збитків неясні і можливо вони будуть частково знівельовані тим чи іншим чином. Але збитків завдано і це факт.

Так ось, відштовхуючись від фактів, ми вважаємо поточні ціни на фінансових ринках аномальними. Виходячи з концепції регресії до середнього, ціни рано чи пізно повинні будуть повернутися в свій адекватний стан. Відповідно сьогодні ми з подвоєною енергією і обсягами будемо продавати пару USDJPY.

Торговий план по роботі з USDJPY

Отже ми пропонуємо купляти японську ієну проти долара США, тобто продавати пару USDJPY.

Параметри угоди: продажі біля 109-50-109,60. При цьому стопи розміщуємо вище 109,90. Що стосується тейк-профітів, то мінімальні відмітки біля 108,60, але можна цілком розраховувати на досягнення 107,90.

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …