Home / Аналітика світових ринків / Про кепські справи пари EURUSD та торговий план

Про кепські справи пари EURUSD та торговий план

Європа впевнено програє США на фундаментальному полі

Минулий тиждень дуже яскраво продемонстрував, наскільки невпевнено виглядає економіка Єврозони на тлі економіки США. І це при тому, що економіка Штатів переживає далеко не найкращі часи.

Особливо контрастне виглядали дані по промисловому виробництву Німеччини (найбільша економіка Єврозони) відносно статистики по ринку праці США. Нагадаємо, в п’ятницю були опубліковані цифри по темпам зміни промислового виробництва в Німеччині в грудні. Дані відверто приголомшили:  -3,5%. Це якщо не обвал, то повноцінна заявка на рецесію в економіці, особливо якщо згадати, що в 2019 році темпи росту ВВП Німеччини час від часу перебували нижче нуля.

І на фоні таких європейських даних Міністерство праці США публікує статистику по НФП (кількість нових робочих місць , створених поза сільським господарством): + 225К при прогнозі + 165К.

Технічна картина в парі EURUSD

Технічна картина в парі EURUSD виглядає навіть гірше за фундаментальну. Низхідний тренд окреслився досить однозначно. Обидві середні (швидка і повільна) впевнено дивляться на південь, сигналізуючи про домінування продавців над покупцями. Трендовий індикатор ADX це підтверджує: лінія ADX зростає, а лінія DM- вище за лінію DM+. Аналогічну картину дає класичний індикатор MACD: гістограма нижче нуля і знижується.

Чи не єдиною надією залишків покупців пари є підтримка біля 1,09, а також загальна перепроданість пари.

Торговий план по роботі з EURUSD

Продажи пари, на наш погляд, є безальтернативними в поточних умовах: занадто сильним є фундаментальний негатив, а також поточні низхідні тенденції. Єдине питання полягає в ціні продажів. Поточні ціни зважаючи на наявність важливого рівня підтримки 1,09 та сильної перепроданості здаються не найкращими точками входу тож визначимо, звідки і за яких умов найбільш доречно продавати пару EURUSD.

Якщо пара відштовхнеться від підтримки 1,09, то продаємо пару в два етапи: перший раунд продажів починаємо від 1,0960, а другий – від 1,0990. В обох випадках стопи ставимо вище 1,1020. Профіти відповідно розміщуємо біля 1,09.

Якщо пара зможе подолати рівень 1,09, то можна входити по ходу руху, тобто продавати нижче 1,0880 зі стопами вище 1,0920 і профітами біля 1,08.

Check Also

GBPUSD: черговий провал перемовин та очікування провальних даних з Великобританії як приводи для продажів

Майже весь минулий тиждень Великобританія та ЄС провели за столом перемовин щодо торгової угоди між …