Переваги торговлі з ФорексПриват

Миттєве виконання ордерів, відсутність прослизань та реквотів.
Ваші торгові накази в ФорексПриват виконуються за 0,5 секунди. Трейдер завжди впевнений, що його угода буде виконана за ціною, яку він бачить у себе на екрані!

ECN-торгівля – 100% виведення угод в Міжбанківську електронну систему Currenex. Контролюйте виведення своїх обсягів через спеціальний звіт Тікет-в-Тікет

Мінімальний депозит – $10
Заробляти на Форекс може кожен! Рахунок FxCent – розпочніть з 10$.

Типи рахунків для трейдера з будь-яким рівнем досвіду: FxCent, FxStandard, ECN-NDD, FxPremium.

42 торгові інструменти.
ФорексПриват пропонує широкий вибір торгових інструментів для прибуткової торгівлі.

Поповнення рахунку в USD, EUR, UAH, IDR
Поповнюйте свій рахунок у ФорексПриват в зручній валюті

37 найбільш популярних і надійних способів миттєвого поповнення торгового рахунку. Приват24, Visa, MasterCard, WebMoney, Moneybookers, DIXIPAY, Perfect Money і ще 30 платіжних систем підключено в Особистому кабінеті трейдера – вибирайте найвигідніший спосіб поповнення і зняття коштів.

FxPrivate MetaTrader 4 – зручна, ергономічна, багатофункціональна і в той же час проста у використанні торгова платформа.

Мобільний трейдинг – торгуйте в ФорексПриват за допомогою своїх мобільних пристроїв.

Нoвини on-line від ФорексПриват – аби ви були першими в курсі основних економічних подій світу. Аналітика та техніка допоможуть правильно оцінити ситуацію на ринку.

Вигідні бонусні акції та програми лояльності.

Гарантії якості! Компанія FxPrivate – визнаний лідер росту 2012 року, за підсумками щорічної премії Business Olimp Awards.

Ми не зупиняємося на своїх досягненнях!

Висококваліфіковані фахівці компанії ФорексПриват постійно ведуть технічні, організаційні, методичні роботи для того, аби Ваше перебування в команді ФорексПриват було затишним, вигідним, і щоб Ви від трейдингу на Форекс отримували тільки позитивні емоції!

Кожен наш крок – це крок назустріч клієнту. Ми пропонуємо ергономічний простір для торгівлі, де впевнено почуває себе трейдер будь-якого рівня підготовки. З огляду на інноваційні розробки, нам вдається втілювати в життя найсміливіші побажання трейдерів. Кожний клієнт – цінний для нас, незалежно від розміру депозиту, ми гарантуємо сервіс високого рівня.