Home / Аналітика світових ринків / Про неоднозначну ситуацію навколо євро та торговий план для EURUSD

Про неоднозначну ситуацію навколо євро та торговий план для EURUSD

На минулому тижні лідери країн ЄС так і не змогли досягти згоди щодо загальноєвропейського фонду економічної допомоги обсягом 750 млрд євро. Натомість ЄЦБ здійснив найбільшу в історії грошову ін’єкцію, роздавши банкам 1,3 трлн євро. В той же час є ознаки, що до Німеччини дісталась «друга хвиля» пандемії. Про це та про те, що робити з євро на цьому тижні, поговоримо в сьогоднішньому огляді.

В минулу п’ятницю лідери ЄС у віртуальному режимі намагались погодити фонд підтримки для країн ЄС, що постраждали від пандемії в розмірі 750 млрд євро. Незважаючи на те, що переважна більшість країн його підтримувала, ряд країн (Австрія, Нідерланди та ряд інших країн) виступили проти. Оскільки рішення мало бути одностайним, поки що фонд не створено. Очікується, що наступний раунд перемовин з цього приводу відбудеться в середині липня. В цілому це негативний сигнал для євро.

Ще одним негативом став спалах епідемії в Німеччині. Здавалося б країна змогла подолати коронавірус, але після того, як коронавірус був виявлений у більш ніж 1550 співробітників м’ясопереробної фабрики компанії Tonnies в місті Реда-Віденбрюк, ситуація радикально погіршилась. В підсумку прем’єр-міністр найбільш густонаселеної землі Німеччини Північної Рейн-Вестфалія, анонсував введення локдауна в місті Гютерсло і прилеглих районах. Що є потенційно дуже негативним сигналом як для економіки Єврозони в цілому, так і євро зокрема.

Про позитив очевидний і не дуже

В той же час більшість економік Єврозони продовжують пом’якшувати карантинні заходи, що в тому числі відображається в різкому пожвавленні економічної активності. Індекси ділової активності PMI за червень вийшли значно кращими за травневі чи квітневі дані і навіть перевищили середні прогнози експертів. Це, звичайно, позитивний сигнал для євро.

Позитивним для економіки Єврозони можна вважати найбільше за всю історію ЄЦБ кредитування Центробанком Європи комерційних банків. Обсяг виданих кредитів сягнув 1,3 трлн євро. При цьому ставка була від’ємною. Тобто ЄЦБ ще й приплачував банкам за те, що ті беруть кредити в нього. Для економіки Єврозони це теж позитивний сигнал.

Торговий план по роботі з EURUSD на цьому тижні

Як бачимо, фундаментальна ситуація для євро на цьому тижні неоднозначна. Тож ми пропонуємо працювати на цьому тижні в обидві сторони, тобто і продавати євро і купувати.

Покупки пари EURUSD можна починати біля 1,1240 з додаванням біля 1,1180 і профітами 1,1340. Стопи при цьому розміщуємо нижче 1,1160.

Що стосується продажів, то їх можна робити від 1,1340 з додаванням біля  1,1420 або 1,1450. Профіти ставимо біля 1,1240 (агресивно біля 1,1180). Стопи при цьому розміщуємо вище 1,15.

Check Also

Долар має шанси на зростання: купуємо пару USDCAD

Різке зростання доходності казначейських облігацій США змінює ландшафт фінансових ринків. Для долара, наприклад, це означає …